dr n. med. Marek Swoboda

Kiepski dentysta, leczenie u niego stanu zapalnego zakończyło się bólem, szukaniem pogotowia dentystycznego w weekend i rwaniem zęba na traugutta

jeśli ktoś kiedyś przeżył traumę w gabinecie stomatologicznym i paraliżuje go potworny strach, to z czystym sumieniem polecam pana dr Swobodę. Profesjonalista w każdym calu, przeuroczy człowiek, który każde "strachajło" zmieni w bohatera. Leczy bezboleśnie, kompleksowo, to odpowiednia osoba, w odpowiednim miejscu. polecam:)

10 lat chodziłem i było wszystko fajnie aż do momentu gdy odwiedziłem innego stomatologa i okazało się że mam zaawansowaną paradontozę a pan stomatolog Swoboda nie widział jej i teraz jestem u pana dr,Bigas który mi leczy paradontozę systemem vector i kasy juz wydałem dużo tak więc niech pan Swoboda leczy lepiej zęby koniom

Wspaniały człowiek. Podejście pierwsza klasa i Pana doktora i Pań które mu towarzyszą. Od razu się zorientował, że jestem przerażona i ciepłym głosem rozpoczął rozmowę. Byłam z okropnym bólem 8-ki i raptem w pół godziny wszystko się udało. Bez czekania na chirurga. Nic nie bolało Pan doktor zadbał o dobre znieczulenie. Jeszcze nigdy żaden lekarz mnie tak dobrze i miło nie potraktował. Polecam z czystym sumieniem. Od dziś Pan doktor będzie moim jednym stomatologiem.

Byłam z okropnym bólem 8-ki i raptem w pół godziny wszystko się udało.
Jeszcze nigdy żaden lekarz mnie tak dobrze i miło nie potraktował.
Polecam z czystym sumieniem.
Od dziś Pan doktor będzie moim jednym stomatologiem.

dr Marek Swoboda jest najlepszym stomatologiem u jakiego kiedykolwiek byłam. Szczególnie polecam leczenie kanałowe! Jest całkowicie bezbolesne! a poczucie humoru Pana doktora sprawia, ze z gabinetu wychodzi się z usmiechem na twarzy

Polecam Pana Doktora,Chodzę do niego już ładnych kilka lat.Pan Dr.Marek jest miły, sympatyczny i profesjonalistą w swojej dziedzinie, a atmosfera w gabinecie sprawia ze leczenie zębów jest bezstresowe.Bardzo dobre podejście do dzieci. Poleciłem go swoim znajomym którzy są bardzo zadowoleni z leczenia. W sytuacjach awaryjnych można liczyć na natychmiastowe przyjecie.

Bardzo dobry stomatolog.Ma super podejście do dzieci.W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera.Gorąco polecam!

Trafiłam do Pana Doktora,ponieważ mój stomatolog skazał mojego zęba na wyrwanie a ,że była to trójka nie chciałam tego zęba stracić,więc wybrałam się do innego lekarza na poradę i trafiła do Pana Marka Swobody.Okazało się,że zęba można leczyć kanałowo i tak zrobiłam,dzięki temu mam uratowanego zęba i ładnie odbudowanego po leczeniu kanałowym.Od tamtego dnia jestem stałą pacjentką Doktora.Gorąco polecam!!

Chodzę do Pana Doktora już od 5 lat z całą rodziną.Nigdy Nas nie zawiódł i zawsze można na niego liczyć.Jest bardzo dobrym stomatologiem!Polecam!

dr. marek swoboda jest bardzo wesolym pogodnym a przedewszystkim bardzo dobrym stomatologiem... jestem z niego bardzo zadowolona i polecam go :) Magda Wichrowska