2,6
2,1
2,1
1,7

Zachowanie lekarza Syncerka w stosunku do starszych ludzi jest karygodne. Przyjmuje ludzi na korytarzach i to z wielką łaską. Składam skargę.

Lepiej nie trafić na takiego lekarza jakim jest p. M. Syncerek. Zależy mu tylko na portfelu pacjenta a nie na jego wyleczeniu.

Lepiej nie trafić na takiego lekarza jakim jest p. M. Syncerek.
Zależy mu tylko na portfelu pacjenta a nie na jego wyleczeniu.

Zgadzam się z opinią,że M. Sencerek to najgorszy i najbardziej nieokrzesany lekarz w Zgierzu. W pacjencie widzi tylko jego portfel i czy chce zwolnienie lekarskie za 50 czy 100 zł. Osobiście dziwię się ludziom którzy u niego się leczą no chyba, że często potrzebują nagłych zwolnień. No ale cóż w końcu musi spłacać długi, które zaciągnął i alimenty więc musi na kimś zarabiać tyle, że z leczeniem ma to nie wiele wspólnego.

Cięty język, inteligencja, dociekliwość, bardzo bezpośredni, pewnien siebie. Pewnie wielu osobą może przeszkadzać taki sposób rozmowy z pacjentem. Ja jestem zadowolony Pan doktor leczy mnie, żonę i czasem naszych rodziców - diagnozy stawiany przez Pana Marka są zawsze dobre a leczenie właściwe i konkretne, a jak czegoś się nie da wyleczyć to mówi o tym wprost bez owijania w "bawełnę ".

Cięty język, inteligencja, dociekliwość, bardzo bezpośredni, pewnien siebie.

b/k...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Najlepszy lekarz jakiego znam szczery, bezposredni, inteligentny i ma wiedze, lecze sie u niego od 6 lat i polecam, nigdy bym nie zmienila na innego lekarza

Najgorszy lekarz w Zgierzu jak otwierał przychodnie to wzbudzał zaufanie. Dziś powiedział mojej babci, że jak się źle czuje to niech pogotowie wezwie a nie jego.Szok szczyt bezczelności zastanawiam się co można zrobić z takim zachowaniem lekarza bo jest to zagrożenie życia jeśli nie chce reagować na wezwania osób z orzeczoną niezdolnością do samodzielnej egzystencji często nawet jak rodzina chciałaby przywieś pacjenta żeby Pan dr się nie wysilał to stan zdrowia na to nie pozwala, nie znam gorszego lekarza rodzinnego i wiem, że kase zbija na lipnych zwolnieniach lekarskich za to też powinien odpowiedzieć!!