lek. med. Marek Szafrański

Psychiatra

3,9

Wybrałem się do tego psychiatry z polecenia. Dziś po miesiącu leczenia jestem wdzięczny koledze, że polecił mi tego lekarza. Wreszcie pan doktor potraktował mnie jak człowieka. Dał mi lekarstwa, które biorę już miesiąc. Kiedyś to nawet z łóżka nie chciało mi się wstać a lekarze do których chodziłem zapisywali leki które na mnie nie działały. Teraz cieszę się na Swięta. Janusz

Wspanialy fachowiec. Wróciłem do żywych. Lekarz z polecenia. Pomógł wielu osoba. Z czystym sumieniem polecam

Doskonały specjalista i budzi zaufanie od wejścia do gabinetu. Jestem po pierwszej wizycie, jestem przekonana, że Pan Dr pomoże mi wyjść z choroby. Polecam Wszystkim, którzy poszukują dobrego psychiatry w Gliwicach ( powiem tylko jeszcze,że wcześniej bywałam także u innych lekarzy tej specjalizacji...)

Pan doktor łysy ? Co za bzdury, to wysoki , przystojny mężczyzna. Ale nie o tym to forum. Wspaniały lekarz , cierpliwy , wysłucha , doradzi. Znam pana doktora od wielu lat jako pacjętka , niestety z powodu przeprowadzki nie mogę nadal leczyć się u pana Szafrańskiego. Godny polecenia. Po lekach które mi przepisał poczułam się o niebo lepiej. Ludzie którzy piszą iż nie jest fachowcem w swojej dziedzinie pomylili lekarza , ponieważ to z pewnością nie o panu doktorze. Pozdrawiam pana i dziękuję za pana cierpliwość :-) Jola.

Znam lekarza od lat,z czystym sumieniem polecam chorym.Nawet jeśli nie tłumaczy choroby i metody leczenia to moim zdaniem nie musi pacjentowi robić wykładu skoro wie co robi.Pacjenci to egoiści i oczekują wielominutowego skupienia na swoim problemie opowiadając o nim rozwlekle.Moim zdaniem jest to lekarz cierpliwy i empatyczny,znam bardziej bezceremonialnych.Lekarz to także zmęczony natłokiem cudzych objawów człowiek! A do tego wypisujecie tutaj bzdury,nie jest łysy i to nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o leczenie!!

Dobry lekarz, zna się na swoim fachu. Wysłucha pacjenta i przepisze odpowiednie leki. Polecam każdemu.

Jak potrzebujesz to wystawia bez problemu chorobowe-wystarczy trochę poopowiadac. Ja naściemnialam i mam teraz wolne od roboty

Z czystym sumieniem mogę polecić lekarza. Bardzo pomocny, rozumie pacjenta, wysłucha i na pewno pomoże oraz doradzi.

WYDAJE MI SIE ZE ZALEZY MU NA PACIECIE BO NA PIRWSZEJ WIZYCIE POWIEDZIAL MI ZE DA MI SKIEROWNIE NA BADANIE EEG GŁOWY ZEBY WYKLUCZYC CZY SIE W NIEJ NIC NIE DZIEJE MOIM ZDANIEM TO LEKARZ Z POWOŁANIA DZIEKUJE MU ZA TO.MAŁGORZATA

Bardzo dobry lekarz, poświęca pacjentowi dużo czasu, zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry lekarz, poświęca pacjentowi dużo czasu, zdecydowanie polecam.