lekarz Marek Szatanik

Neurolog dziecięcy

Rozpoczęliśmy naszą przygodę z doktorem. Ufamy jemu. Szybko reaguje na każde niepokojące nas obawy. Nie pozostawia nas samym sobie. Wierzymy, że dzięki doktorowi uda nam się opanować chorobę.

Pan doktor nie słucha co się do niego mówi. Po 3 minutach stwierdził, że syn nie ma autyzmu, tylko opóźnienie rozwojowe a na to, że jest nadpobudliwy (rzuca się, krzyczy, biega itd) nie powiedział nic. Według niego badania (eeg, rezonans) są zbędne. Musiałam eeg zrobić u niego prywatnie. Leki dla syna na uspokojenie przepisała nam psychiatra (nie działają). Zero pomocy od neurologa;/

Bardzo dobry i kompetentny człowiek. Oby wszyscy byli tacy dobrzy i traktowali pacjenta jak człowieka, a nie kule u nogi. Polecam!!

Leczę się od 13stego roku życia na padaczkę lekooporną, niejednego lekarza "przeszłam"(i w Elblągu i w ośrodkach w Warszawie i Gdańsku) i wiem, że doktor Szatanik jest kompetentny i ma dużą wiedzę, którą potrafi wprowadzić w życie. Dał mi nadzieję na normalne życie bez ataków. Polecam wszystkim.

Nie polecam!Ten lekarz nie ma pojęcia o autyzmie ,a na problem z że dziecko nie mówi powiedział że jak pójdzie do szkoły i nie będzie mówił to się wtedy będziemy martwić.Na szczęście są inni specjaliści ,dzięki którym przy dużym nakładzie pracy dziecko mówi.Warto szukać lepszych lekarzy.Neurolog z Olsztyna dr.Wencław zdecydowanie lepsza !

Nie polecam!Ten lekarz nie ma pojęcia o autyzmie ,a na problem z

wspaniały lekarz i człowiek,polecam,szkoda że zmieniłam zamieszkanie na inne województwo ,tu nie ma takich wspaniałych lekarzy tylko.....nie opisze dosłownie Katarzyna Skibińska z Tomkiem

Bardzo polecam pana doktora moje wątpliwości oraz obawy dotyczące mojej 3 letniej córeczki rozwiał stawiając trafną diagnozę.Jak również słucha to co się mówi i odpowiada bardzo rzeczowo i ma podejście do małych dzieci.

Pan Doktor zajął się moją 3miesięczna córcią. I od razu trafił z diagnozą. Mała miała wzmożone napięcie mięśniowe spowodowane refluksem przełykowo-żołądkowym. Wystarczyła krótka rehabilitacja i niewielka dawka leku i córcia była zdrowiusia. Od tamtej pory żadnuch problemów. teraz ma 5 lat i rozwija sie świetnie.

Nie jest lekarzem dobrym ponieważ mi nie pomógł

Nie jest lekarzem dobrym ponieważ mi nie pomógł

Polecam , wspaniały lekarz - prowadził moją córkę publicznie od 2 roku życia córa ma 19 lat i zostały tylko wizyty prywatne , ponieważ to lekarz dziecięcy DUŻA SZKODA , że tylko 18 roku życia