lekarz Marek Szczurowski

2,9
2,9

Chodzę do Pana Dr już 20 lat i nie mogę złego słowa powiedzieć na temat podejścia do pacjenta czy leczenie . Nie wiem więc skąd te negatywne opinie i oczernianie.Oczywiscie Każdy ma prawo do własnej opinii .Z czystym sumieniem Polecam !!!

Jestem po drugiej wizycie u tego pana. Podczas pierwszej, swojej wiedzy musiał poszukać w książce. Podczas drugiej nawet nie zbadał, odesłał na dół- oto jak traktuje pacjentów w ramach NFZ. Warto się zastanowić czy ten pan ma podobne podejście do pacjentów których przyjmuje prywatnie. Zdecydowanie NIE POLECAM.

Zdecydowanie NIE POLECAM.

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Byłam u pana dr Marka Szczurowskiego z rwą kulszową (kręgosłup po obciążeniu), wizyta w przychodni w ramach NFZ-u . Mimo kolejki pacjentów dr zaprosił mnie do gabinetu widząc, jak bardzo źle się czuję. Pomógł mi się położyć na kozetce, wstać, ubrać się , bo nie byłam w stanie zrobić tego sama. Obejrzał bardzo dokładnie zdjęcie RTG, które przyniosłam ze sobą . Wysłuchał mnie, wyjaśnił problem i przepisał leki, które mi pomogły. Był bardzo uprzejmy. Dodam, że wcześniej byłam w dwóch innych przychodniach, gdzie odprawiono mnie z kwitkiem tłumacząc się kompletem pacjentów.

lekarz zajety biznesem a nie pacjentem. Ma fatalny,nieczytelny charakter pisma. Czesto sie myli-problemy w aptece.Z laska przepisuje skierowania. Jego godziny urzedowania to fikcja-przychodzi kiedy chce.

Godny polecenia lekarz. Nie wiem dlaczego taka słaba ocena na tym portalu, widać konkurencja nie sprzyja doktorowi. Doświadczony i chętny do wysłuchania pacjenta. Polecił mi leki tańsze (zamienniki) jeśli tylko o to zapytałem. Zaoszczędziłem 60 zł więc to jakieś brednie z polecaniem leków od przedstawicieli.

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Otacza się w pracy najbliższą rodzina której brakuje kompetencji. Zła diagnoza i złe leczenie. Odradzam.

Do pacjenta podchodzi w sposób lekceważący,każe na siebie czekać ,bo akurat jakiś pan przyszedł, zadzwonił telefon, w czasie wizyty wychodzi ,wraca nawet po ok.10 min, odniosłam wrażenie że nudzę pana doktora.Dobry do wypisania l4.

Ten Amator na wszystko daje te same leki! Dlaczego??? Bo akurat mu to polecił przedstawiciel firmy farmaceutycznej!

Bardzo dobry lekarz. Doświadczony, poświęca dużo uwagi pacjentowi, udziela dokładnej i kompetentnej odpowiedzi na temat choroby i zalecanego leku. Polecam !!!

LECZY LUDZI NIE NA TO CO TRZEBA (A GDY JEST ZA PUZNO TWIERDZI ŻE TAKIE RZECZY SIĘ ZDARZAJĄ) WIĘC ZASTANÓW SIĘ CZY DOBRZE WYBRAŁEŚ ŻEBY NIE BYŁO ZA PUZNO DLA CIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PR5ZEMYŚL TO PROSZE WARTO ŻYĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!