dr n. med. Marek Szewczyk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Leczę się u dr.Szewczyka od 6 lat - zawsze ma czas dla pacjenta ,spokojny ,rzeczowy zastosowane leczenie pomaga - gorąco polecam jako lekarza prowadzacego człowiek czuje sie" zaopiekowany"

Zdecydowanie polecam Dra Marka Szewczyka. Miałem duży problem z krążeniem w nogach, leczyłem się u kilku lekarzy bez znaczącej poprawy. Dr Szewczyk w sympatycznej atmosferze przeprowadził badanie i po zastosowaniu się do jego zaleceń w końcu mogę odetchnąć z ulgą. Zdecydowanie polecam.

Jest dobry w swoim fachu,sympatyczny,rzeczowy w stosunku do pacjenta, wszystko spokojnie wytłumaczy,po wyjściu z gabinetu człowiek czuje się lżejszy o parę kilo,problem choroby nie jest taki straszny.Serdecznie polecam,zawsze przyjmie pacjenta nigdy nie puści chorego z kwitkiem,taki współczesny"JUDYM".

Super lekarz godny polecenia. Wytłumaczy chorobę, powie co stosować bez ciemnoty Odpowiada na każde pytania, sympatyczny. Polecam

Super lekarz godny polecenia.
Wytłumaczy chorobę, powie co stosować bez ciemnoty
Odpowiada na każde pytania, sympatyczny.
Polecam

to wspanialy lekarz,uratowal mojej mamie zycie.Zgadza sie,to lekarz,ktory ma SERCE dla zwyklych biednych ludzi . POLECAM

Bardzo dobry specjalista.Polecam.Miły i uprzejmy.SUPER.Bardzo polecam tego doktora Uważam ,że to najlepszy chirurg naczyniowy..

Wyjatkowo kompetentny lekarz, spokojnie i rzeczowo tlumaczy chorobe i leczenie-profesjonalista godny polecenia

wspaniały człowiek ...i lekarz w dzisiejszych czasach to rzadkość

wspaniały człowiek ...i lekarz w dzisiejszych czasach to rzadkość

Oprócz tego, że jest lekarzem, jest również człowiekiem, ba serce człowiek! Zawsze znajdujący czas, mówiący szczerze na temat choroby i leczenia. Wszystko wytłumaczy od a do z, co więcej wysłucha co pacjent ma do powiedzenia. Na prawdę godny polcenia.