lekarz Marek Szponder

Ortopeda, Traumatolog

Nie polecam . Lekarz nie miły i nie kompetentny . Wizyta prywatna , dostarczyłem rezonans kolana bez opisu , ale lekarz, z niezadowoleniem i złością ''I co ja mam zrobić bez opisu , nie jestem radiologiem żeby czytać rezonans magnetyczny z płyty CD , poza tym widzi Pan jaki mam sprzęt(stary laptop). Lekarz łaskawie jednak otworzył płytę , ale kazał donieść opis do sekretariatu i powiedział , że sam do mnie zadzwoni i powie co i jak ... Lecz nie zadzwonił. Jego telefon nic by nie zmienił bo znalazłem kompetentnego lekarza w Poznaniu ... ODRADZAM, szkoda czasu i pieniędzy i zdrowia przede wszystkim .

Jeździłam z chorym kręgosłupem po różnych lekarzach, byłam w Krakowie, w Poznaniu. Dopiero dr Szponder wysłuchał mnie dokładnie i postawił właściwą diagnozę. Byłam w prywatnym gabinecie, jednak żeby nie płacić za drogie badania sam zaproponował mi skierowanie od lekarza rodzinnego i dalsze leczenie w ramach NFZ.

Byłam u nie jednego lekarza w Kaliszu i mogę z ręką na sercu przysiądź, że lepszego nie poznałam. Pan Szponder jak dla mnie jest osobą w 100% oddaną swoim pacjentom, dokładnie przeprowadzającą badanie czy to na wizycie prywatnej, czy finansowanej przez NFZ. Szczerze polecam. Lekarz z ZASADAMI.

Nie rozumiem dobrych opinii o tym doktorze. Mam bardzo zle doswiadczenia. Nie polecam. Nie widzi interesu pacjenta, tylko swój-niestetry

Nie widzi interesu pacjenta, tylko swój-niestetry

Lekarz na pewno miły i kompetentny, jednakże dla pacjentów z grubym portfelem. Zlecenie zabiegów, które kosztowały 500zł + 120zł wizyta przed postawieniem diagnozy (najpierw należało obejrzeć wyniki badań,a dopiero później zlecać leczenie zamiast stawiać ją w ciemno)to niestety nie na moją kieszeń.

Lekarz jedyny w swoim rodzaju ,który swą pracę wykonuje w 100 %..Wielki szacunek dla pana doktora .Dzięki lekarzowi miałam szybko operację ,rehabilitację i bardzo ważne że chodzę !!!! Polecam każdemu ,który ma komplikacje . To oddany ,sumienny lekarz .I co najważniejsze to lekarz z powołania ! ! ! !

Dla mnie najlepszy lekarz jakiego poznałem. Leczył mi staw skokowy i barkowy. Gdyby nie on to przez chirurga w Pleszewie do dzisiaj nie miał bym sprawnej nogi jeżeli w ogóle bym chodził. Niedługo mam zamiar znowu do niego jechać. Polecam na 1000%

Czy Pan doktor operuje, czy tylko opowiada. Mam poważne wątpliwości.

Czy Pan doktor operuje, czy tylko opowiada. Mam poważne wątpliwości.

Czytając komentarze mam wrazenie, że opisujemy dwie różne osoby. Z żadną z opinii się nie zgadzam. Ten lekarz kiedyś może taki był, dobra atmosfera wizyty nie zastąpi kompetencji, a to się przecież liczy.

Szczerze polecam! Jako jedyny lekarz wśród tych, u których szukaliśmy pomocy okazał się najbardziej fachowy i kompetentny. Nie traktuje pacjentów taśmowo. Do każdego ma dobre podejście i rozładowuje nie miłą atmosferę najczęściej spowodowaną bólem, niesamowitym poczuciem humoru :-) Nie ma problemu dostać się u doktora prywatnie jak i na fundusz zdrowia. Nie jest naciągaczem i w poważnych przypadkach przyjmuje bez kolejki na fundusz zdrowia.