dr Marek Szulc

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Polecam Pana doktora! Bardzo bałam się wyrwania dwóch czwórek ale trafiłam w dobre ręce i atmosfera w gabinecie sprawiła że po strachu nie było śladu. Zabieg bezbolesny i przeprowadzony w miłej atmosferze. Asystentka pana doktora również przemiła :)

Serdecznie polecam Pana Doktora .Fachowiec godny polecenia,do tego pielęgniarka super .Takiej obsługi ze świecą szukać.;] 6 usunięta bezboleśnie.

Gorąco POLECAM!!! Najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłem. Wyśmienity fachowiec, profesjonalista, opanowany, wszystko dokładnie tłumaczy przed i podczas zabiegu (usuwana 7 dolna). Nic nie bolało, zero stresu. Pani pielęgniarka też wspaniała kobieta, wesoła, rozmowna, wprowadza rodzinną atmosferę. Na pewno będę polecać Pana doktora Szulca każdemu, kto potrzebuje specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowej. Prawdziwy lekarz z powołania! :)

Gorąco POLECAM!!!

Bardzo gorąco polecam, dzisiaj byłam u Pana Dr M.Szulca na usunięciu 8, jestem bardzo zadowolona- Pan dr jest miłym, kompetentnym I fachowym chirurgiem, usunął mi powoli i bezboleśnie zęba. Poza tym atmosfera, obsługa i podejście do pacjenta jest super😃 W razie potrzeby na pewno odwiedzę Pana Dr. POLECAM!!!

Bardzo polecam Pana Marka.Jest bardzo dobry w tym co robi,widać,że lubi swoją pracę i jest jej oddany.Jest przemiły opanowany,perfekcyjny.Byłam u Pana Marka tydzień temu polecam z całego serca wszystkim którzy boją się dentystów ,ja bałam się a teraz z uśmiechem na twarzy mogę powiedzieć nie boję się dentysty.Wizyta była bardzo miła przemiła pani Renatka również się zatroszczyła o mnie.Panie Marku dziękuję jest Pan niesamowity.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6