Nie można ocenic inaczej - 5 gwiazdek w każdym aspekcie. Pełen profesjonalizm, spokój, opanowanie. Ogromna kompetencja zarowno Pana Doktora jak i Pani Renaty. Polecam z całego serca. Bardzo dziękuję.

Nie można ocenic inaczej - 5 gwiazdek w każdym aspekcie.
Polecam z całego serca.
Bardzo dziękuję.

Polecam. Bardzo dobry specjalista, blyskawicznie i w milej atmosferze usunal mi pekniety korzen zeba z ktorym zostalem odeslany do doktora Szulca z innego gabinetu.

U pana doktora byłam trzykrotnie, usuwał mi ósemki. Bardzo profesjonalna obsługa, fachowa pomoc, a także wysoka kultura osobista. Pan Szulc był miły, zarażał spokojem, dzięki czemu sam zabieg, który przecież z reguły nie należy do najprzyjemniejszych, przebiegł bezproblemowo, bez bólu, na spokojnie. Pan doktor poinstruował mnie o higienie po zabiegu oraz spodziewanych efektach po ustąpieniu znieczulenia. Jeśli ktoś ma do wykonania stomatologiczny zabieg chirurgiczny, nieustannie odsyłam do Pana doktora Marka Szulca.

Same piątki, za wszystko. Bardzo dziękuję za cierpliwości i wyrozumiałość. Szczerze polecam Pana dra Szulca

Najlepszy lekarz jakiego można spotkać. Opanowany, uprzejmy, do pacjentów podchodzi z wielką empatią. Pani Renata, która pomaga p. Doktorowi jest również niesamowita. Potrafi stworzyć taką atmosferę, że ma się wrażenie, iż są to odwiedziny u " starych, dobrych znajomych" a nie wizyta w celu przeprowadzenia mniej lub bardziej nieprzyjemnych zabiegów. Polecam!!!!!

Polecam Pana doktora! Bardzo bałam się wyrwania dwóch czwórek ale trafiłam w dobre ręce i atmosfera w gabinecie sprawiła że po strachu nie było śladu. Zabieg bezbolesny i przeprowadzony w miłej atmosferze. Asystentka pana doktora również przemiła :)

Serdecznie polecam Pana Doktora .Fachowiec godny polecenia,do tego pielęgniarka super .Takiej obsługi ze świecą szukać.;] 6 usunięta bezboleśnie.

Gorąco POLECAM!!! Najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłem. Wyśmienity fachowiec, profesjonalista, opanowany, wszystko dokładnie tłumaczy przed i podczas zabiegu (usuwana 7 dolna). Nic nie bolało, zero stresu. Pani pielęgniarka też wspaniała kobieta, wesoła, rozmowna, wprowadza rodzinną atmosferę. Na pewno będę polecać Pana doktora Szulca każdemu, kto potrzebuje specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowej. Prawdziwy lekarz z powołania! :)

Gorąco POLECAM!!!

Bardzo gorąco polecam, dzisiaj byłam u Pana Dr M.Szulca na usunięciu 8, jestem bardzo zadowolona- Pan dr jest miłym, kompetentnym I fachowym chirurgiem, usunął mi powoli i bezboleśnie zęba. Poza tym atmosfera, obsługa i podejście do pacjenta jest super😃 W razie potrzeby na pewno odwiedzę Pana Dr. POLECAM!!!

Bardzo polecam Pana Marka.Jest bardzo dobry w tym co robi,widać,że lubi swoją pracę i jest jej oddany.Jest przemiły opanowany,perfekcyjny.Byłam u Pana Marka tydzień temu polecam z całego serca wszystkim którzy boją się dentystów ,ja bałam się a teraz z uśmiechem na twarzy mogę powiedzieć nie boję się dentysty.Wizyta była bardzo miła przemiła pani Renatka również się zatroszczyła o mnie.Panie Marku dziękuję jest Pan niesamowity.