Marek Szwedowski

Internista, Pulmonolog

słaby, słaby. Uparcie upiera się, że nie powinnam odczuwać zmian tsh. Mało wie o chorobie Hashimoto a wymądrza się jakby co najmniej był specjalistą od tej choroby. Nie bierze kompletnie pod uwagę samopoczucia pacjenta. gdy przyszłam z zapaleniem zatok wg mnie to powiedział, że to zapalenie krtani i tchawicy. Oczywiście nawet nie zbadał tak po prostu z wywiadu wywnioskował. No i ten brak poszanowania pacjenta. odbiera nagminnie telefon od "kochanie" i gada w trakcie wizyty. A Ty człowieku wysłuchuj tych slodkości.