lekarz Marek Szychowski

Lekarz medycyny pracy

Bardzo konkretny dobry i konkretny lekarz, współpraca z nim to czysta przyjemność. Serdecznie polecam

Badania wstępne medycyny pracy. Bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze, takie podejście do pacjenta to skarb!

Jako lekarz medycyny pracy miły i bezproblemowy. Badanie przeprowadzono w przyjaznej atmosferze bardzo sprawnie.

Radzę tego lekarza omijać wielkim łukiem!!! Medycyna Pracy to porażka z nim!!! Arogancki, brak profesjonalizmu tak jakby siedział tam za kare! Wyszłam zabrałam papiery oczywiście brak podbicia badań ale jakoś kasy nie oddał!!! Przez takich ludzi człowiek traci zaufanie do lekarzy!!