dr n. med. Marek Szymański

Nie polecam tego lekarza. Mam porównanie, bo najpierw leczyliśmy się u niego a potem w Invikcie w Gdańsku.Dlaczego? Ceny. Ma monopol w Bydgoszczy i okolicach. 1600 zł za inseminację - kpina. W Gdańsku płaciliśmy 600. 380 zł za wizytę. W Gdańsku 100. Czekanie w kolejce do późnych godzin nocnych (byliśmy na 18-tą, wyszliśmy po 22-giej). Gratuluję tym, którym udało się u tego pana mieć dziecko. Pytanie tylko: Czy za wszelką cenę?

fantastyczny lekarz; dobry specjalista i z pewnościa wie co robi. Chodzilam do kilku wczesniej i uwazam, ze więksi z nich "biznesmeni"...ten przynajmniej ma wymierne efekty i wiedze. cudotworcą na pewno nie jest, jak nikt w tym fachu; ale najwazniejsze sa efekty leczenia. mi sie udalo i to z pewnoscia nie byl przypadek, poniewaz miałam invitro; a tu nie ma miejsca na przypadki; teraz jestem w ciąży, jest to ciąża blizniacza; ja sie bardzo ciesze; choc Doktor mówi, że to jest paradoksalnie niefizjologiczne. no ale na to sam Doktor nie mial wplywu, oba transferowane zarodki sie implantowaly. Ja osobiscie bardzo polecam, bo można liczyć na efekty.

Może i jest świetnym lekarzem i prawdopodobnie wie co robi, ale to przede wszystkim biznesmen i jego głównym zadaniem jest zarabianie kasiorki. Wszystkie opowieści o kolejkach, drożyźnie i innych to prawda. Wyleczy Was z kasy i z uśmiechem na twarzy zdejmie z Was ostatnią koszulę, nie powie przecierz że na słabą jakość nasienia nie ma lekarstwa i skutecznych metod leczenia (powiedział mi to tak nieoficjalnie inny lekarz). Nie jest cudotwórcą, a kilka udanych ciąż to tylko przypadek, nie mówi przecież o nieudanych. Kobiałki, szkoda kasy, zaiwestujcie raczej w in vitro np w Białymstoku czy Poznaniu, tam są większe szanse na dzidzię, oczywiście sama popełniłam ten błąd (5 niudanych inseminacji po 1600 każda), a "Dziadek Czas" jest nieubłagany, ale każda z nas się łudzi.
Nie polecam tego lekarza, dobrze się zastanówcie.

doktor jest rewelacyjny, jesli chodzi o staranie sie o dziecko i niepłodność to najlepszy w mieście i województwie(wiem co mówie kilku wczesniej odwiedziłam-masakra), ma duzą wiedze i zna sie na tym co robi. Nie owija w bawelne i nie naciaga na niepotrzebne wizyty i nie diagnozuje w nieskonczonosc(jak niektórzy po pól roku oceniają czy peka pecherzyk). Jest konkretny, wiadomo na kazdym etapie leczenia , duzo tłumaczy, traktuje pacjentów jak partnerów a nie klientów od których trzeba wycisnąc kase. Bardzo polecam wszystkim leczacym sie na niepłodność.

Super lekazr, szczególnie w dziedzinie niepłodności, dzieki niemu mam dziecko i zawsze bede polecała wszystkim znajomym i pytającym o dobrego ginekologa.

Fachowiec jakich mało w tym województwie. Byłam u kilku wczesniej na konsultacjach, masakra, co lekarz to inna diagnoza. bez komentarza. Trafiłam do Sz. zrobił usg i trafnie postawił diagnoze, zoperował mnie , po operacji nie mam praktycznie sladu. Jest fantastyczny. Jak sobie pomysle co by bylo gdybym do niego nie trafiła to włos mi się jezy na głowie. Rewelacja. Polecam

kompetentny fachowiec, oby wiecej takich lekarzy w tym mieście. Zna sie na tym co robi. dzieki jego fachowej pomocy mam 3 letnią córeczkę i 6 miesięcznego synka.Fantastyczny człowiek

Cóz tu dużo pisać, jest najlepszy bez dwóch zdań. jest fachowy i rzeczowy, bez zastrzezen. Cała opieka nie pozostawia nic do życzenia. Bardzo polecam.

bardzo fachowy, ma dużą wiedzę. wzbudza ogromne zaufanie, można mu w pelni zaufać. Całkowicie spełnił nasze oczekiwania. dla nas najlepszy ginekolog.

rewelacja. Najlepszy na swiecie :)))) jest bardzo kompetentny i konkretny. Pomaga ludziom zachodzic w ciążę. Dzieki niemu mamy cudowna córeczkę