dr Marek Szymański

A mnie podpadł za pierwszym razem.Niby grzecznie i fajnie,zaplombował duży ubytek i wziął za to naprawdę niewiele.Jednak po krótkim czasie inna dentystka robiła mi zdjecie sasiedniego zęba który mnie rozbolał i przy okazji stwierdzila że ten ząb który robił pan doktor był zle wyczyszczony więc musiała po ekstrakcji tamtego pózniej go poprawiać.

Najlepszy dentysta w Rybniku wizyty w 99% bezbolesne każdy kto boi się gabinetu stomatologicznego tam napewno przestanie

konkretny ,,Gośc'' polecam !!!! Pan Marek leczy całą moją rodzinę -pacjent Janusz

u p. Marka rwałem naraz 6 zębów strachu miałem co niemiara ale nawet nie poczułem kiedy co i jak polecam bardzo pozdrawiam irek

Zawsze bałam się dentysty . I kiedy raz bardzo bolało mnie u jakiegoś stomatologa to już nigdy nie pojawiłam się u niego w gabinecie. Do pana Marka chodzę od jakoś roku. Byłam już na około 5 wizytach. Dalej zamierzam u niego leczyć zęby. Poza tym jest bardzo miły i zna mnie troszeczkę ; ) , więc zawsze mówi mi co będzie robił i ile to będzie trwało. Cieszę się z każdej wizyty u pana Marka w gabinecie ; DD. Polecam Monika ; pp