dr Marek Szymański

Zawsze bałam się dentysty . I kiedy raz bardzo bolało mnie u jakiegoś stomatologa to już nigdy nie pojawiłam się u niego w gabinecie. Do pana Marka chodzę od jakoś roku. Byłam już na około 5 wizytach. Dalej zamierzam u niego leczyć zęby. Poza tym jest bardzo miły i zna mnie troszeczkę ; ) , więc zawsze mówi mi co będzie robił i ile to będzie trwało. Cieszę się z każdej wizyty u pana Marka w gabinecie ; DD. Polecam Monika ; pp

konkretny ,,Gośc'' polecam !!!! Pan Marek leczy całą moją rodzinę -pacjent Janusz

u p. Marka rwałem naraz 6 zębów strachu miałem co niemiara ale nawet nie poczułem kiedy co i jak polecam bardzo pozdrawiam irek