Dr Marek Tąkiel jest specjalistą w zakresie hematologii oraz specjalistą drugiego stopnia w zakresie chorób wewnętrznych. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Posiada ponad trzydziestoletnią praktykę w oddziałach klinicznych w Polsce, między innymi, Instytut Hematologii w Warszawie, Warszawski Uniwersytet Medyczny oraz Klinika Hematologii Szpitala MSWiA w Warszawie. Prowadził wieloletnią praktykę lekarską dla polskiego korpusu dyplomatycznego w Nowym Jorku (min. misja przy ONZ, Konsulat G...

Byłam u pana doktora na wizycie w ubiegłym tygodniu w gabinecie na ul. Sapieżyńskiej. Miałam skomplikowaną sprawę. Pan doktor bardzo rzetelnie mnie zbadał, otrzymałam wytyczne co do dalszego leczenia. Chciałam tylko dodać, że rzadko obecnie trafia się sytuacja by lekarz przedłużył czas trwania wizyty i naprawdę starał się pomóc. Dziękuję Panie Doktorze. JW

JW

Świetny specjalista o dużej cierpliwości i wyrozumiałości. Skrupulatnie poznaje pacjenta i jego problem. Pan Doktor trafnie zdiagnozował u mnie infekcję, którą bagatelizowałam jako względne przemęczenie oraz ustawił odpowiedni sposób leczenia przewidziane na parę miesięcy. Dokładnie wszystko wyjaśnił a co najważniejsze - pomógł i wyleczył. W pełni godny polecenia.

W pełni godny polecenia.

Polecam Pana Doktora ! Od kilku lat jestem jego pacjentka i rzadkością jest takie doświadczenie kliniczne jak u dr Tąkiela. Mam szczęście być pod okiem takiego specjalisty! Dziękuję Panie Doktorze. WB

WB

Doskonały CZŁOWIEK,bardzo dobry lekarz,rzeczowy ,uczciwy ,kompetentny.Wzór do naśladowania-Doktor JUDYM.Oby inni lekarze wzorowali się na takich DOSKONAŁOŚCIACH.Serdecznie pozdrawiam .Podziękowania Rodzicom za takie Wychowanie Obywatelsko-Patriotyczne. Z poważaniem Janina Elżbieta Wągrodzka

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49