Chodziłem po różnych lekarzach z powodu duszności pojawiających sie po wysiłku.Odwiedzałem pulmonologów, kardiologów , internistów i wszystko na nic. Kardiolog do którego poszłem prywatnie szybko popytał o dolegliwosci, zmierzył cisnienie i to wszystko, na odchodnym mówiąć, że mam serce jak dzwon. Poszedłem wreszcie do dr Tenety poleconego prze kilku pacjentów- poświęcił mi ponad godzinę , szczegółowo wypytał, zbadał, wykonał spirometrię i już po badanniu powiedział mi , że astmy oskrzelowej której się bałem nie mam, ale cytuje" jego muzyczne ucho słyszy delikatne nieprawidłowości akustyczne w pracy serca" Podejrzewam u pana wadę serca.Odpowiedziałem , że kardiolog powiedział mi że serce mam jak dzwon. Doktor skierował mnie na ekg, echo serca wskazują gdzie pojśc żeby nie być pozbytym. Echo serca wykazało wadę dwuzastawkową -zastawki jakiejs mitralnej i trójdzielnej. Potwierdziło to diagnoze "mojego" doktora. Jestem teraz pod opieką bardzo dobrego specjalisty poza Krosnem. Wiem , że czeka mnie w przyszłości operacja ,ale mam wszystko wytłumaczone, wiem gdzie iść w razie biedy prowadzi mnie świetny kardiolog z polecenia dr Tenety. Tego lekarza dr Marka Tenetę polecam każdemu.

Poznałam go na izbie przyjęć -trafiłam z ciężką dusznośćią z zaostrzoną astmą. Doktor szybko zajął sie mną po zbadaniu zlecił leki które podały mi pielęgniarki. Poczułam sie lepiej duszność ustała, zapytałam czy mogę sie u niego leczyć w poradni, bo do tej pory w poradni pulmonologicznej przypisano mnie do lekarki która mnie zbywała. Nie było problemu z przyjęciem. Jestem jego pacjentką ponad 8 miesięcy i od tej pory nie mam ataków duszności ani rano ani w nocy a przed leczeniem u niego napady nocnej duszności były 2do 4 razy w tygodniu. Nadmieniam, że leczenie totalnie zotało zmienione i jest skuteczne. Dziekuje z wszystko.

Świetny lekarz, szybko poznał sie na mojej chorobie i dobrze wyleczył. Leczy takze mojego męża dzieci i wnuki. Polecam . Anna

Moja córka choruje juz od kilku lat. ma alergię.Poczatkowo polecano mi pania. S. jednak jej diagnoza i leczenie pozostawiało, wiele do zyczenia. Pózniej leczył ja pan S.. Niestety nic nie pomagało. Przebieg choroby był coraz cięższy. Dowiedziałem sie od znajomych o panu doktorze Marku i już po dwóch wizytach stwierdziłem, że wczesniej traciłem tylko czas.. Jego diagnoza była bardzo trafna, a on sam w bardzo prosty i przystepny sposób przedstawił mi dalszy przebieg leczenia. Minął rok jest coraz lepiej córka chodzi na WF i na basen. dziękuję Panie doktorze. Wszystkim będę gorąco polecał Pana Doktora jako wspaniałego nie tylko człowieka, ale i fachowca. Józef K.

Doktor is cool. Szybka diagnoza mojej choroby w poradni, skuteczne leczenie, w razie potzreby pokierowanie do kompetentnych innych spewcjalistów , którzy nie zbywają. Leczy róniez moja mamę, corki-. Wystarczyło skierowanie od lekarza rodzinnego. Dośc długo się czeka ale warto. Polecam. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Bardzo dobry lekarz, pierwszy, który zbadał mnie bardzo dokładnie, porobił badania i przyczynowo leczył i wyleczył z bardzo dobrym efektem. Chodziłam do niego i chodzę do poradni alergologicznej w Krośnie na fundusz. Wcześniej z moimi problemami alergologicznymi odwiedzałam wielu lekarzy. Byłam zbywana i leczono objawy , ale nieskutecznie. Polecam.

Uratował lub przedłużył życie mojemu ojcu ,który z chorobą nowotworową został zdyskwalifikowany do operacji , a doktor Teneta skierował go do innego torakochirurga. Ojciec jest juz 4 lata po operacji i funkcjonuje dość dobrze. Bardzo ludzkie podejście do pacjenta, wiedza i wysoka kultura osobista. Polecam.

Świetny specjalista, chodziłam po wielu lekarzach bez efektu, brak diagnozy i leczenia, 3 wizyty u Niego - błyskawicna diagnoza i własciwe leczenie. Jestem zdrowa a dr Teneta Marek leczy w mojej rodzinie 3 pokolenia- zawsze kompetentny, kulturalny, zawsze doradzi, pokieruje do innych lekarzy specjalistów którzy nie zbywają. Dziękuje za wszystko.

Leczę sie u tego lekarza ponad 10 lat. Pomógł mi bardzo, praktycznie wyleczył z astmy oskrzelowej-funkcjonuję normalnie ciesząc się pełnią życia. Leczy też moich dziadków oraz wyleczył moją mamę z ciężkiej gruźlicy płuc.Dojeżdżam do niego z Sanoka bo tam nikt mi nie pomógł, zbywano mnie. Panie Doktorze dziękuję za wszystko.

Jestem zdrowa-bardzo szybka diagnoza poprzedzona bardzo szczegółowym badaniem i swietne leczenie. nadmieniam , ze dojedżałam do doktora ponad 100 km w jedną stronę, ale warto było, wczesniej leczyłam sie w Sanoku- spotkało mnie tam opryskliwośc i brak kompetencji dr wronskiego- bez efektów leczniczych.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Krosno"?

Zespół Poradni Specjalistycznych w Krośnie
Kopalniana 17a

Korczyńska 1
ulica Krakowska 187
38-400 Krosno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nasze Zdrowie"
Podkarpacka 5A

ulica Piłsudskiego 51