lekarz Marek Tomala

3,9

Bardzo fachowe podejście Pana doktora do pacjentek ,miły kontakt wzbudzający zaufanie i rzetelne podejście do każdej pacjentki , badanie przeprowadzane na bardzo dobrym sprzęcie ( inne gabinety ginekologiczne zostają dużo w tyle )!!!!! Klinikę przeniesiono do nowego budynku spełniającego unijne standardy w którym,aż chce się leczyć!!!! A przede wszystkim usmiech na twarzy pana doktora oraz recepcjonistki mówi sam za siebie ! Polecam Pana doktora wszystkim pania !!!!!

Pan Tomala prowadził moją ciążę,myślałam że jest kompetentny wzbudzał również moje zaufanie.Niestety syn urodził się bez dłoni i części przedramienia czego szanowny doktor nie zauważył?? Pytanie, jak można zauważyć w 12tc płeć dziecka, a nie dopatrzeć się przy 10-krotnym USG wady ręki?;(( A może wogóle mało co widać i każde USG to pic na wodę, niby jest dobry sprzęt tylko wiedzy na temat obsługi brakuje... Tym bardziej jak się teraz dowiedziałam specjalistów od USG w Polsce jest 5-ciu i niestety Pan Tomala do nich nie należy...

Polecam go bardzo chętnie już za samo podejście do pacjenta!!!!Przy nim się czuję jak człowiek a nie jak kolejna sztuka. Na nasz problem znalazł błyskawiczne rozwiązanie- teraz czekamy na wynik. Serdeczny miły i delikatny- oby więcej takich lekarzy- z powołaniem!!!!!

Na nasz problem znalazł błyskawiczne rozwiązanie- teraz czekamy na wynik.
Serdeczny miły i delikatny- oby więcej takich lekarzy- z powołaniem!!!!!

Nie miałam do tej pory zbyt wielu wizyt u dr Tomali, ale przyznam, że jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wielkiej kultury, której tak często brakuje lekarzom. Do dr Tomali za moja namową chodziła kuzynka podczas ciąży i jest również bardzo zadowolona, a ciąża niestety, nie należała do bezproblemowych. Póki co zakładam, że to będzie mój lekarz nr 1 :)

mam 22 lata i spore doswiadczenia ginekologiczne,usuniete mam prawie wszystko. inni lekarze nie daja mi szans na urodzenie dzidziusia,poszlam wiec do doktora Tomali ktory jako jesdyny skierowal mnie na operacje aby sprawdzic droznosc jajowodu, ktory mi zodtal i powiedzial ze dolozy wszelkich starn abym mogla miec dziecko, berdzo mu za to dziekuje i polecam!!!

Jesteśmy u doktora od czerwca i baaardzo nam pomaga w tym byśmy zostali rodzicami. Jest fachowy i zaangażowany, przy każdej niemiłej wiadomości potrafi wesprzeć. MAm bardzo pozytywne zdanie na jego temat!!!!!

Miałam robione usg. Super sprzęt. Przezierność karkowa była oceniona. Zabrakło oceny kości nosowej. Cięzko więcej powiedzieć. Nie wiem do jakiego stopnia lekarz potrafi oceniać narządy wewnętrzne dziecka. Okaże się na następnym badaniu. Miły kontakt. Bardzo niemiłe panie w recepcji. Raczej do wymiany, szczególnie gdy chodzi o współpracę z kobietami w ciąży. A to podobno położne, Panie Boże uchowaj, obym w życiu na taką położną nie musiała trafić

Pan doktor zbagatelizował moje ciągłe infekcje tłumacząc że u kobiet w ciąży nieprzyjemne upławy to norma, a teraz na kilka tygodni przed porodem muszę leczyć się dodatkowymi antybiotykami i wykonywać dodatkowe testy, gdyż nie wiadomo co mi jest. nadmienię jeszcze że wykazał totalny brak zainteresowania dodatnim wynikiem badania GBS, tłumacząc że każdej kobiecie coś tam można wyhodować.

Jest moim lekarzem od ponad 4 lat,prowadził moje dwie ciąże i jestem zadowolona.Faktycznie nie zawsze wejdzie się o umówionej godzinie i to powinni zmienić,reszta w porządku.

Dr. Tomala jest najlepszym lekarzem do jakiego trafiłam. Podejście na najwyższym poziomie. Potrafi uspokoić, odpowie na wszystkie pytania. Po prostu jest najlepszy w swojej dziedzinie- gorąco polecam!!!