lekarz Marek Tomala

Pan Tomala prowadził moją ciążę,myślałam że jest kompetentny wzbudzał również moje zaufanie.Niestety syn urodził się bez dłoni i części przedramienia czego szanowny doktor nie zauważył?? Pytanie, jak można zauważyć w 12tc płeć dziecka, a nie dopatrzeć się przy 10-krotnym USG wady ręki?;(( A może wogóle mało co widać i każde USG to pic na wodę, niby jest dobry sprzęt tylko wiedzy na temat obsługi brakuje... Tym bardziej jak się teraz dowiedziałam specjalistów od USG w Polsce jest 5-ciu i niestety Pan Tomala do nich nie należy...

Wybralam Dr.Tomale bo polecila mi go tesciowa jak tylko dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. Osobiscie jestem bardzo zadowolona.Obecnie jestem w 34tyg ciazy i niestety dzidzia nie rosnie:( Pan Doktor bardzo powaznie podszedl do problemu. Na miejscu zrobil mi badanie USG oraz inne. Kontrole mam za dwa tyg. jesli bedzie bez zmian czeka mnie szpital:( Nie bylam zbyt zadowolona kiedy to uslyszalam jednak Pan Dr. wytlumaczyl mi dlaczego tak bedzie lepiej. Kazde USG bardzo ladnie nam tlumaczyl, jest bardzo mily i sympatyczny. Jedynym minusem sa ceny. Ja jednak bardzo sie ciesze ze Dr.Tomala prowadzi moja ciaze.

Do tej pory specjalnie nie narzekałam na doktorka, ale po ostatniej wizycie trochę mnie wkurzył. Jestem w 8 tyg ciąży, nie założono mi karty ciąży, dopiero po upomnieniu się, położna zleciła mi badania. Lekarz natomiast poświęcił mi aż 10 minut bo się o nie upomniałam, nie kazał mi brać żadnych witamin, nie zapytał czy jestem na coś chora (a jestem - mam chore serducho co jest chyba bardzo ważne), uczulona itp., nie zważył mnie, nie zmierzył ciśnienia, nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu. Istna porażka. O wszystko musiałam się prosić i wypytywać. To moja 1 ciąża i nie mam zielonego pojęcia co ze sobą zrobić. A doktorek nawet nie zapytał jak się czuję. EKSTRA. To nie tak, że doktorek miał zły dzień, bo poprzednia wizyta (2 tyg temu) przebiegła w podobny sposób. Zapłaciłam 200 zł za cytologie, kolposkopie i USG. Nie było jeszcze widać zarodka, więc lekarz wstrzymał się z jakąkolwiek decyzją, zapytał jak się czuję i powiedział dozobaczenia za miesiąc, ja na to: "jak to za miesiąc", a on: "no dobra za 2 tyg proszę przyjść to sprawdzimy czy jest to ciąża życia czyli z dzidziusiem".
NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!
Chodziłam do niego przez 7 lat, ale doktorek się zmienił, więc ja zmieniłam jego.

Lekarz miły, uprzejmy i ma wiedzę medyczną. Po poronieniu miał bardzo dobre podejście do mnie, poświęcił mi wówczas b.wiele czasu i wszystko dokładnie wytłumaczył. Kolejną ciąże poprowadził rewelacyjnie, a także wskazał wspaniały szpital do porodu..

Pan doktor jest fantastycznym specjalistą. Poszłam do niego z polecenia i nie zawiodłam się ani trochę. Bardzo cierpliwie tłumaczył wszystko po kolei, jakie badania będzie robił, z jakiego powodu i co z nich wynika. Doskonale potrafi w prosty sposób odpowiedzieć na nurtujące pytania i wątpliwości. Myślę, że będzie moim doktorem na dłużej.

Jesteśmy u doktora od czerwca i baaardzo nam pomaga w tym byśmy zostali rodzicami. Jest fachowy i zaangażowany, przy każdej niemiłej wiadomości potrafi wesprzeć. MAm bardzo pozytywne zdanie na jego temat!!!!!

Pan doktor zbagatelizował moje ciągłe infekcje tłumacząc że u kobiet w ciąży nieprzyjemne upławy to norma, a teraz na kilka tygodni przed porodem muszę leczyć się dodatkowymi antybiotykami i wykonywać dodatkowe testy, gdyż nie wiadomo co mi jest. nadmienię jeszcze że wykazał totalny brak zainteresowania dodatnim wynikiem badania GBS, tłumacząc że każdej kobiecie coś tam można wyhodować.

Polecam go bardzo chętnie już za samo podejście do pacjenta!!!!Przy nim się czuję jak człowiek a nie jak kolejna sztuka. Na nasz problem znalazł błyskawiczne rozwiązanie- teraz czekamy na wynik. Serdeczny miły i delikatny- oby więcej takich lekarzy- z powołaniem!!!!!

Na nasz problem znalazł błyskawiczne rozwiązanie- teraz czekamy na wynik.
Serdeczny miły i delikatny- oby więcej takich lekarzy- z powołaniem!!!!!

Dr. Tomala jest najlepszym lekarzem do jakiego trafiłam. Podejście na najwyższym poziomie. Potrafi uspokoić, odpowie na wszystkie pytania. Po prostu jest najlepszy w swojej dziedzinie- gorąco polecam!!!

Bardzo fachowe podejście Pana doktora do pacjentek ,miły kontakt wzbudzający zaufanie i rzetelne podejście do każdej pacjentki , badanie przeprowadzane na bardzo dobrym sprzęcie ( inne gabinety ginekologiczne zostają dużo w tyle )!!!!! Klinikę przeniesiono do nowego budynku spełniającego unijne standardy w którym,aż chce się leczyć!!!! A przede wszystkim usmiech na twarzy pana doktora oraz recepcjonistki mówi sam za siebie ! Polecam Pana doktora wszystkim pania !!!!!