mgr Marek Tomaszewski

Psycholog

dobry psycholog, zaangażowany, można się u niego otworzyć, pomocny, wizyta u takich fachowców to prawdziwa przyjemność

polecam pana magistra Marka Tomaszewskiego dobrze rozpoznał się na problemach w naszym domu, psycholog z prawdziwego powołania! Takich ludzi jak pan jest dziś niewielu. Będziemy panu zawsze wdzięczni....

Pan Tomaszewski jest dobrym psychologiem, pomógł mi w nerwicy. Szczerze polecam. Dzisiaj mało jest ludzi z powołania jak pan Marek.

pan Tomaszewski to bardzo dobry psycholog pomógł mi w sytuacji bez wyjścia a do tego to wspaniały człowiek

polecam pana Tomaszewskiego to dobry psycholog pomógł mi wyjść z nerwicy, ma bardzo ludzkie podejście.

Polecam takiego psychologa człowiek z powołaniem, pomógł naszej rodzinie, mąż czuje się lepiej Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie.

Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie.

Mialam wiele problemow, chodzilam do wielu specjalistow. Niemoglam sie odnalesc, milam mysli samobujcze. Az trafilam na pana Marka Tomaszewskiego. Jestem mu wdzieczna, pomogl mi rozwiazac problemy. Moje zycie sie zmenilo. Dziekuje panu bardzo. :)

Wszystko w porządku. Szczerze polecam. Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie. profesjonalna opinia.

to psycholog z prawdziwego zdarzenia potrafi słuchać, nie ocenia podniósł mnie na duchu kiedy myslalam, ze juz nie wyjde z choroby

to psycholog z prawdziwego zdarzenia potrafi słuchać, nie ocenia
podniósł mnie na duchu kiedy myslalam, ze juz nie wyjde z choroby

polecam tego psychologa. nie patrzył na zegarek kiedy potrzebowałam dłuższej rozmowy. zaangazowany i miły

zaangazowany i miły

Wciąż poszukujesz "Psycholog Międzyrzecz"?

mgr
Łukasz Paczkowski

Psychoterapeuta

SANDRA OSSOWSKA Usługi Psychologiczne i Szkoleniowe
Zielona Góra
Fundacja Opieki Psychologicznej i Konsultacji "Słonecznik"
Międzyrzecz
NZOZ "SPEC-MED" Specjalistyczny Ośrodek Terapii i Higieny Psychicznej