lekarz Marek Tomaszyński

Dermatolog, Wenerolog

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą, zarówno dotyczącą chorób, niepożądanych i szkodliwych skutków stosowania pewnych leków oraz metod leczenia i właściwości medykamentów. Wysłuchał mnie i przepisał skuteczne leki, wytłumaczył, jaką mam chorobę i skąd się wzięła. Poza tym raczej uprzejmy i miły. Dwukrotnie pomógł mojemu tacie, który wcześniej błąkał się po dermatologach z (jak się okazało u dr Tomaszyńskiego) błahą chorobą, której inni dermatolodzy nie potrafili zdiagnozować i, bez uważnego obejrzenia, przepisywali leki za 200 zł. Pan Doktor przede wszystkim zbadał skórę mojego taty i przeprowadził z nim wywiad, po ...

Dwukrotnie pomógł mojemu tacie, który wcześniej błąkał się po dermatologach z (jak się okazało u dr Tomaszyńskiego) błahą chorobą, której inni dermatolodzy nie potrafili zdiagnozować i, bez uważnego obejrzenia, przepisywali leki za 200 zł. Pan Doktor przede wszystkim zbadał skórę mojego taty i przeprowadził z nim wywiad, po czym przepisał maść robioną i krem za łączną sumę 20 zł. Po tygodniu stosowania wszystko wróciło do normy. Pan Doktor pomógł także mojemu kuzynowi z poważniejszą chorobą- kuzyn jest bardzo zadowolony :)
Ja wybrałam się ostatnio do doktora Tomaszyńskiego z problemami skóry twarzy i głowy, które męczyły mnie od ponad pół roku. Poprzedni "specjaliści" przepisywali sterydy (na twarz!!!), co tylko pogorszyło sprawę- kiedy odstawiałam sterydy, problem wracał ze zdwojoną siłą. Pan Doktor od razu rozpoznał chorobę- zapalenie łojotokowe i zapalenie okołoustne (z powodu stosowania sterydów). Przepisał mi antybiotyk, maść robioną i polecił łagodne kosmetyki do twarzy i skóry głowy. Poprawę zauważyłam już po dwóch dniach, a w tej chwili, po tygodniu, problem został zażegnany prawie całkowicie.
Jeżeli szukacie skutecznego specjalisty, polecam :)

Trafiłam do lekarza z raną na nodze, który stwierdził że to jakiś stan zapalny! Nie powiedział konkretnie co to za choroba, przepisywał prze różne maści, sterydy. Stosując maści przepisane przez tego lekarza z rany o średnicy 3 cm zrobiła się rana o średnicy 15cm. Dobrze że trafilam do innego dermatologa, który odrazu zrobił wymaz z rany i wyszedł Gronkowiec złocisty. Tak więc nie da się leczyć pacjenta tak na oko, przepisując maści, bo można tylko zaszkodzić. Wiele chorób jest podobnych do siebie i podstawa to przede wszystkim zlecić zrobienie badań!

Błąkałam się po dermatologach, którzy straszyli mnie, że mam czerniaka i muszę to usunąć na onkologii. Dopiero Pan Doktor zrobił mi badanie takim specjalnym aparatem - dermatoskopem i okazało się, że jest to tylko brodawka. Wystarczyło zamrozić i po problemie . Taką fachowość to ja rozumiem, polecam.

Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Tomaszyńskiego. Jego wiedza i podejście do klienta są naprawdę imponujące :) Pomógł mi pozbyć się bardzo przykre problemu, z którym musiałam się zmagać od dawna.

Nie spotkałam jeszcze tak sympatycznego lekarza, który tak chętnie dzielił się wiedzą i spostrzeżeniami. Polecam

swietny lekarz, mialem problemy dermatologiczne, hmm, "meskie". Przypisal leki, od razu poprawa. Wczesniej 2 wizyty - urolog i wenerolog - 300 zł nie moje i sie meczylem kilka miesiecy. POLECAM!

Pełen profesjonalizm, właściwe podejśćie i ogromna wiedza. Te wszystkie rzeczy można wymienić po wizycie u doktora Tomaszyńskiego w gabinecie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Oby więcej takich specjalistów w naszym kraju

Poświęca czas pacjentowi, nie spiesząc się. Uważnie słucha pacjenta, rozumiejąc jego potrzeby, ale również odradza, jeśli nie widzi potrzeby wykonania jakiegoś zabiegu, oszczędzając tym samym pieniądze pacjenta. Bardzo miły i kontaktowy. Elegancki gabinet o przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

Odwiedzanie lekarza nie musi się źle kojarzyć, zwłaszcza kiedy ktoś jest lekarzem z powołania. Doktor Tomaszyński jest idealnym przykładem człowieka, który to powołanie ma. Mam nadzieje, że na swojej drodze będę spotykać tylko takich specjalistów.

Jeden z najlepszych lekarzy jakich miałem okazję poznać. Profesjonalizm i skrupulatność to chyba najlepiej opisuje doktora Tomaszyńskiego. Polecam