3,9

Proszę Państwa. Zdecydowanie po nie polecam. Lekarz, ze tak powiem "zlewczo" podchodził do mojego problemu, pomimo próśb oraz upomnień. Straciłam sporo czasu i pieniędze, nie będąc w pełni zadowoloną z efektów, wynikiem czego jest brak zaufania do tego lekarza. Co najbardziej mnie zraziło to NIESŁOWNOŚĆ tego lekarza, np. odnośnie cennika usług; po wykonanym zabiegu życzył sobie więcej aniżeli się wcześniej umawialiśmy lub żądał dodatkowej opłaty w czasie świadczenia pojedynczej usługi, mimo, iż wcześniej żadnej mowy o tym nie było. Lekarz uzasadniał to tym, iż międzyczasie robią się nowe zmiany, natomiast stare zmiany wciąż były widoczne... pomimo, że miały być usuwane do skutku za jednorazową opłatą. Liczba zabiegów też miała być wg tego pana konkretna, tymczasem uległa wielokrotnemu zwiększeniu. Jeden zabieg trzeba było poprawić, bowiem lekarz jak zwykle się nie przyłożył i przeoczył zmianę. Żeby było śmieszniej wciąż źle to wygląda i czuję, że bede musiala po raz kolejny poddać się zabiegowi, bowiem niepokojąca zmiana wciąż nie znika, wręcz jest coraz to bardziej widoczna, pomimo upływu wielu miesięcy i zapewnień doktora, że zniknie. Na gołe oko widać, że jest coś nie tak. Poprawki oczywiście lekarz ten robi za darmo,w ramach poprzedniego zabiegu, ale już po wszystkim okazuje się, że niekoniecznie... kolejną irytującą cechą tego pana jest NIEDYSPOZYCYJNOŚĆ, w obliczu której wizyty u tego lekarza są bardzo rzadkie lub wogole do nich nie dochodzi pomimo, iż się za nie zapłaciło.... Doktor nie podchodził do mojego problemu poważnie, zbywając mnie, nie naprowadził mnie na to jak skutecznie ZAPOBIEGAĆ mojej dolegliwości, do czego musiałam dochodzić sama, jak również nie pomagał mi w sytuacjach kiedy chciałam kompleksowo podejść do swojego problemu, probując udać się na konkretne badania. Pomimo, iż wcześniej wielokrotnie obiecał mi, że pomoże, wypisując mi odpowiednie skierowanie, wycofywał się w sposób bardzo nieelegancki, wręcz cyniczny, w wyniku ktorego poczułam sie urażona, z czym już nieraz się u tego pana spotkałam w przeciągu ponad 2 lat, podczas ktorych miałam z tym panem przyjemność... o te 2 lata za długo, czas na zmiany. Pozdrawiam!

Każda choroba i każdy człowiek to wielka zagadka. Żaden lekarz nigdy nie powinien sądzić iż, rozpoznanie jakiegokolwiek stanu chorobowego jest ostateczne. Na każdym etapie leczenia lekarz powinien sprawdzać czy jest ono słuszne i w razie jakichkolwiek niepożądanych zmian powinien modyfikować a nawet zmieniać sposoby leczenia. To jest jego prawo. A pacjent nigdy nie będzie miał 100 % gwarancji. I nie ma tu znaczenia czy lekarz przyjmuje państwowo ( na NFZ) czy prywatnie (za zapłatą). Powodzenie w leczeniu w dużej mierze zależy od samego pacjenta i od tego jak stosuje się ...

Każda choroba i każdy człowiek to wielka zagadka.
A pacjent nigdy nie będzie miał 100 % gwarancji.
Powodzenie w leczeniu w dużej mierze zależy od samego pacjenta i od tego jak stosuje się do zaleceń lekarza. Natomiast stosowanie się do zaleceń zależy od stopnia, w jakim lekarz jest w stanie umotywować pacjenta, by ten postępował zgodnie z jego oczekiwaniami.
Nie jestem zainteresowana leczeniem „ na ilość” ( bo tak niestety bywa) lecz „ na jakość”. Zdecydowanie wybieram dr Marka Tomczaka. Mam do niego pełne zaufanie. Polecam.

przyznać muszę, sympatyczny, dużo wyjaśnił co z czym i dlaczego, nie był gburowaty jak wiekszość lekarzy, widać że pacjenci są dla niego a nie on dla pacjentów. Co do redukcji pękających naczynek na nogach nie mam zastrzeżeń, szkoda tylko, że nowe mi się pojawiły, ot taka uroda. Dodatkowo nie ma parcia na naciąganie na zabiegi, zastanawiałam się nad wypełnieniem bruzd nosowo wargowych, (których tak naprawde nie widać - ale lepiej zapobiegać :) )i .... stwierdził, że umówi wizyte ale najlepiej za kilka lat :). Polecam, szkoda tylko że nie leczy na kase chorych :)

dla mnie rewelacja! prawdziwy specjalista od medycyny estetycznej! kompetentny i uprzejmy! nie robi złudzeń by wyciągnąć pieniądze! naprawdę polecam i dziękuję!

Skoro nie widziała Pani efektów i była niezadowolona, trzeba było zmienić lekarza, tym bardziej jeżeli uważała Pani, że lekarz nie zajmuje się Pani problemem kompleksowo. Żaden lekarz prowadzący prywatną praktykę lekarską nie postępowałby w opisany przez Panią sposób, bo szkodziłby sobie samemu. Cała ta opinia jest stekiem bzdur napisanym chyba przez jakąś maniaczkę. Jestem pacjentką dr Tomczaka i uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą, zna się na tym co robi. Jest cierpliwy, wyrozumiały, uprzejmy. Mam do niego pełne zaufanie. Polecam

Jeśli ktoś jest choć odrobinę inteligentny to zapewne pomyśli sobie: komu się chce wchodzić na taką stronę, żeby bronić niczym adwokat jakiegokolwiek lekarza przed postawionymi mu zarzutami, tu wchodzą wyłącznie osoby, które chcą ostrzec innych przed praktyką danego lekarza lub gorąco polecić i są to osoby albo skrajnie zadowolone lub skrajnie zawiedzione i to te skrajne emocje sprawiają, że jesteśmy zmotywowani by dodać tu swój wpis, poza tym wydaje mi się, że opinie często mogą być pisane przez samych lekarzy, taki automarketing...

przez samych lekarzy, taki automarketing...

Kochany lekarz o wyjątkowych umiejętnościach i wiedzy medycznej, traktuje pacjenta nie jak tylko kolejny przypadek medyczny ale jak osobę, okazuje zainteresowanie, wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa ale też respekt. Nie ma bardziej kompetentnego i empatycznego lekarza. Taki prawdziwy mężczyzna. Polecam.

Jestem wieloletnia pacjentka dr Tomczaka. Tak oddanego pacjentom, profesjonalnego, cieplego, empatycznego doktora nie udalo mi sie spotkac dotychczas. Ma ogromna intuicje i zdolnosci, ktore trudno opisac, ale to jest wlasnie to cos, co budzi zaufanie, wiare i nadzieje na dobry stan zdreowia. Robi doskonale zabiegi medycyny estetycznej, o czym przekonalam sie osobiscie, chcac poprawic swoj wyglad juz kilkakrotnie.

Moja opinia. Lekarz jest bardzo dobrym specjalistą. Uczciwy i szczery. Polecam.

Moja opinia. Lekarz jest bardzo dobrym specjalistą. Uczciwy i szczery. Polecam.

Pan Doktor jest OK. Mam nadzieję, że stąd nie wyjedzie.

Pan Doktor jest OK. Mam nadzieję, że stąd nie wyjedzie.