Chciałabym przekazać słowa uznania dla Pana, kiedyś przed laty byłam pacjentką szpitala, i w pewnym okresie trafiłam pod Pana opiekę. Wtedy byłam trochę pogubiona, nie wiedziałam co mam zrobić jak żyć po przebytej operacji. Ważny był dla mnie i jest do dzisiaj kontakt z lekarzem, któremu mogę bezgranicznie zaufać. Znalazłam tam takich lekarzy, a w śród nich jest też Pan. Leczenie farmakologiczne to połowa sukcesu, do całkowitego dojścia do dobrego stanu zdrowia jest podpora psychiczna , a Pan potrafił wtedy połączyć dobre z lepszym, to bardzo cenna umiejętność, dziękuję za nią. Pozdrawiam.

Cudowny lekarz o gołebim sercu.przyjmie zawsze mimo nawału pacjentow nikomu nie odmowi.lekarz z powołania tlumaczyzawsze i ma obszerna wiedze nie tylko pulmonologiczna.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Olkusz"?

NZOZ"SANA-MED"s.c
Buchowieckiego 15a

Anna Kajda

Lekarz medycyny pracy
Centrum Opieki Medycznej ESKULAP s.c.
Króla Kazimierza Wielkiego 28

Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego