lekarz Marek Trzęsicki

Ortopeda, Lekarz sportowy

Lekarz o absolutnie tragicznym podejściu do pacjenta. Poziom kultury oraz informacji udzielonych przez lekarza poniżej jakiegokolwiek poziomu. Sprawia wrażenie jakby w gabinecie spędzał czas za karę.

Absolutnie nie polecam ortopedy Marka Trzesickiego, podszedł lekceważąco do opuchniętej stopy, stwierdzając, że nie jest to problem ortopedyczny. Właściwy lekarz ortopeda dał skierowanie na USG stawu skokowego, które potwierdziło diagnozę - problem ze ścięgnem w stawie skokowym i płyn w pochewkach otaczających ścięgno. Nie wiem za co w moim przypadku ten lekarz otrzymał zapłatę. Należałoby w takich sytuacjach wyciągać konsekwencje finansowe, może wtedy lekarz wziął by się do pracy!!!!!!!!!!!

To wspaniały ortopeda. Postawił trafną diagnozę mojego kolana. Leki które zapisał wspaniałe działają. Ból szybko ustępuje. Bardzo Polecam. Kazimierz