dr n. med. Marek Waliszek

Kardiolog, Internista

2,9

Wizyta pacjenta że skrajną otyłością, nadciśnieniem i bez wyników badań od 4 lat bez wykonania EKG jest skrajną niekompetencją.Nie rozpoznanie anemii z Hb 6 ,postawienie diagnozy"ostra niewydolność krążenia" i odesłanie pacjenta do domu z lekiem na obniżenie pulsu świadczy o kompletnym braku wiedzy medycznej i wyobraźni o tym co może się z nim stać.Nie polecam nawet wrogowi!

Lekarz absolutnie niekompetentny, leczy tymi samymi lekami, które nie działają oraz nie wykonuje badań, przez co pacjentka w ciężkim stanie została zabrana przez pogotowie do szpitala, gdzie po kompleksowych badaniach okazało się, że ma bardzo ciężką anemię, cukrzycę i trzeba było jej natychmiast podać krew. Nie idźcie do tego lekarza!

Nie idźcie do tego lekarza!

Lekarz o dużych kompleksach , nie przyjazny dla pacjenta w moim odczuciu t.z. ŚWIĘTA KROWA- wszyscy nic nie wiedzą tylko on wie wszystko

Lekarz nie kompetentny,nie ważny jest dla niego pacjent,a jedynie kasa jaką może od tego pacjenta wyciągnąć.Ja pojawiłam się u "Pana doktora" w 35 tyg. ciąży,po to żeby zbadał moje serce i wypisał mi zaświadczenie,że mogę( bądź nie) rodzić naturalnie,po czym usłyszałam,żeby dostać zaświadczenie muszę wykupić następną wizytę...PARANOJA.Temu Panu mówimy stanowcze NIE!!!! Nie polecam

Pierwszy lekarz który po 20 latach leczenia rozpoznał mi chorobę i zastosował dobre leczenie. Jak najbardziej polecam.

moze prywatnie ale w publicznej sluzbie zdrowia nie polecam.

moze prywatnie ale w publicznej sluzbie zdrowia nie polecam.

Prawie ideal. Rekomenduje kazdemu z problemami kardiologicznymi.

Prawie ideal. Rekomenduje kazdemu z problemami kardiologicznymi.

Ta opinia jest po wizycie u p. dr na próbie wysiłkowej.

Ta opinia jest po wizycie u p. dr na próbie wysiłkowej.

polecam wszystkim osobom chorym na serce p. doktora, jest bardzo mily uprzejmy,w stanach potrzebujacych pomocy nigdy nie zawiedziedzie jak rowniez nie zostawi samemu sobie