dr n. med. Marek Waluga

Gastroenterolog, Gastrolog

Uprzejmy to jest jak kasuje 150PLN za10min.Opinie zamieszczone na portalu są przesadzone nie mówiąc już o tzw.Firmie HT CENTRUM .Kolonoskopia wykonana w ciągu 20min ze znieczuleniem za 180 PLN Bo reszta z programu to porażka .Po wizycie u Walugi zalecenie na następną kolonoskopię ale już za prawie tysiaka z wycinkami .Polecam jak ktoś jest zdrowy lub ma guza na 20 cm to może zdiagnozują .Średni personel medyczny No cóż obcnie w Biedronce pracują lepsi .Przygotowanie do badania kolonoskopi opisane w zależności chyba od humoru Pani Rejestratorki . Jedynie co można uznać za dobre to cennik usług . Jak możecie to zdala od Walugi i HT CENTRUM .Pisze Walugi bo tytuł dr to chyba uzyskał w dawnych czasach za tzw.kure .A teraz poważnie .Całkowicie zła diagnoza nie mówiąc o lekach i drogich badaniach nie trafionych .Pan Profesor w Katowicach po pierwszej wizycie zdiagnozował .Dobrze że zrezygnowałemw porę z usług tego pana.Przdałaby się Waludze praktyka w Weterynarii i nie wiem czy by go tam przyjęli .Jak jesteście zdrowi i macie dużo pieniążków polecam polecam polecam Waluge i HT Centrum w Tychach .

Doskonały lekarz. Prawdziwy spec polecam z czystym sumieniem. Diagnoza szybka i trafna byłam zaskoczona. I nie jest prawdą ze wypisuje tylko drogie leki moje akurat kosztują kilkanaście złotych

Jestem po pierwszej wizycie w Katowicach i jestem strasznie zdowolona!!! Po wizycie jestem dobrej myśli, wiem co mi dolega i jak będzie przebiegało leczenie. Po prostu rewelacja ;)

Dramat taki lekarz to pomyłak. jesli nie wie co człowiekowi jest to wymyśla niestworzone historie. wmówił mi że mam bakterie helikobakter, zespół drażliwego jelita i jeszcze kilka innych chorób, przepisał mase leków (bardzo drogich) i jak sie okazało niepotrzebnych bo to po tych lekach czułam sie coraz gorzej a jak je odstawiłam to wszystko się unormowało. samo wykonałam sobie badania na helikobakter zanim zaczęłam sie szprycowac jego lekami i okazało sie że nie mam ich. miałam tylko podrażniony zoładek od leków przeciwbólowych których musiał w pewnym momencie jeść sporo i to było wszystko a on wmawiał mi wszystkie choroby jakie mógł. ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM trzymajcie sie od niego z daleka

fantastyczny lekarz,bardzo uprzejmy ,wzbudza wielkie zaufanie,troskliwie zajmuje sie pacjentem,polecam

Bardzo fajny lekarz. Miły, kompetentny, wszystko wytłumaczy i to naprawdę dobry diagnosta. Bardzo dobrze bada. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego gastrologa.

Naprawdę dobry lekarz.Wie jak podejść do pacjenta, wszystko wytłumaczy i można z nim naprawdę szczerze porozmawiać. mam mieć robioną u niego gastroskopię więc zobaczymy. Narazie polecam z czystym sumieniem

Życzliwy, spokojnie tłumaczy, kompetentny. Polecam

Życzliwy, spokojnie tłumaczy, kompetentny. Polecam

Jeśli ktoś ma problemy zdrowotne i szuka kompetentnego,uczciwego i oddanego swojej pracy,a przede wszystkim pacjentom lekarza to gorąco polecam dr Marka Waluge.

Potrzebny numer kontaktowy Olkusz , nigdzie nie mogę znajść , czy doktor nadal przyjmuje w Olkuszu ???