lekarz Marek Wasicionek

2,5
2,1
2,5

Absolutnie odradzam byłem u lekarza dwa razy synem 5 letnim , arogant narwany bez cierpliwości lekarz z doświadczeniem powinien umieć podejść do dziecka a nie tylko burkac leże ,nie ruszaj sie itd. chodź syn był bardzo spokojny i wystraszony ,straszny gbur z pana doktorze i radzę tez sie panu wybrać do lekarza (psychiatry na kilka sesji )

zdecydowanie nieuprzejmy ,brak wlasciwego podejscia do dzieci,osmiesza lekarzy z mniejszych miejscowosci ,

Bardzo ważny jest fakt stałego kontaktu po wizycie, jeżeli dzieje się coś niepokojącego, można zadzwonić i podzielić się wątpliwościami o każdej porze dnia i nocy. Daje to niebagatelny komfort szczególnie u nadwrażliwych mam, do jakich zaliczam moją żonę:) Pewność siebie i nietuzinkowy humor oraz bardzo dobre podejście do dzieci powodują a przy tym duża wiedza medyczna sprawjają że lecznie jest skuteczne.

Leżałam z miesieczną córeczką w szpitalu przez 2 tyg. miała bakterie w kale i nic nie przynosło to leczenie, dziecko było kute BARDZO płakała, gdy trafiłam do p.Wasicionka myślałam, że znów pojdziemy do szpitala ale tak się nie stało, przepisał odpowiednie probiotyki i do dziś jest zdrowa. Polecam

No cóż, wystarczająco ww. lekarza opisują osoby z wcześniejszych komentarzy i to tych negatywnych. Nic więcej nie mam do dodania. Zero podejścia do dziecka.

Wyleczył córkę , kompetentny i zaangażowany zawsze można zadzwonić i skonsultować sposób leczenia

Pan doktor uważa ,ze wszyscy lekarze poza tymi,których poleca to kretyni. Wyniki badań i konsultacji od innych lekarzy przyjmujących w przychodniach sa dla niego niewuiarygodne. Doskonały kolega polecajacy gabinety prywatne swoich kolegów. Ale gdzie w tym jest etyka lekarska? -czy tylko kasa ma znaczenie. Zdecydowanie odradzam.Na wizycie nie dowiedziałam się niczego poza nazwiskami kolegów "Pana doktora".

Parę lat temu byłam zadowolona z leczenia starszego dziecka.Przy młodszym- jestem raczej niezadowolona- wizyta błyskawiczna, brak szans na uzyskanie odpowiedzi na zadawane pytania. Przy odwoływaniu wizyty- napastliwe komentarze, atakuje rodzica. Generalnie- dobry specjalista, ale zdecydowanie nieuprzejmy, wpędzający rodzica w poczucie winy.

lekarz nastawiony na zarobek przede wszystkim. żle współpracujący z rodzicami. uważający, że rodzice nie są w stanie pojąć przebiegu choroby i leczenia, więc nie ma co wdwawać sie w dyskusję. poza tym zbyt często i łatwo przepisuje antybiotyk.

lekarz nastawiony na zarobek przede wszystkim.
poza tym zbyt często i łatwo przepisuje antybiotyk.

Na pierwszy rzut oka wydaje sie bardzo mily, ale czar pryska już po paru minutach.Miałam do czynienia z tym lekarzem dwa lata temu i wyniosłam bardzo złe wrażenie po wizycie, wolałabym nie pisać dlaczego, ale skończyło się tym, że zabrałam kartotekę z leczenia mojego syna i zrezygnowałam z wizyt w szpitalu w którym pracuje /czy pracował/ własnie ze względu na tego lekarza.