dr n. med. Marek Wawrzeńczyk

Endokrynolog

Bylam na okolo 4 wizytach u pana doktora 4 lata temu. Rzeczywiscie jest bardzo sympatycznym, rozmownym czlowiekiem, ale co do leczenia tarczycy nie polecam. Uciekalam z przychodni w ktorej pracuje najszybciej jak sie dalo po tym jak pomylil sie u mnie w diagnozie. Na swoim usg stwierdzil ze mam 3 wieksze guzki i mnostwo malych rozsianych dookola. Polecil zrobienie biopsji (ktora z reszta sam wykonal) w celu pobrania materialu tkanowego z najwiekszego guzka aby sprawdzic czy jest to cos zlosliwego czy nie. Do tego zapisal mi Jodid do lykania zeby guzki sie zmniejszaly. Po jakims czasie (chyba po roku)poszlam po tej biopsji na usg prywatnie- i co sie okazalo?? NIE MAM ZADNYCH GUZKOW!!! NIGDY ICH NIE MIALAM! CO w takim razie widzial na usg pan doktor W.? I w co wbijal mi strzykawe podczas biopsji? na te pytania nie dostalam odpowiedzi. Jod natychmiast odstawilam-a po braniu go przez 2,5 roku zachwiala mi sie gospodarka mineralna. Pan doktor mnie zaczal omijac szerokim lukiem-nie chcac odpowiedziec mi na zadne z moich pytan! Wstyd?? Poczucie winy?? nie wiem. Dzis jestem pod opieka wspanialego ENDOKRYNOLOGA-PANA DOKTORA KOMOROWSKIEGO, ktory nie pomylil sie jeszcze przy zadnej swojej diagnozie:)

Wspaniały lekarz, polecam wszystkim. Moje zdrowie się poprawiło odkąd chodzę do tego lekarza

jestem pacjentka pana dr. i jestem zadowolona jest bardzo dobrym sympatycznym i miłym lekarzem zawsze mozna z nim pogadać