dr n. med. Marek Wieczorek

2,9

Arogancki,nieprzyjemny. Nie obiektywny. Niby lekarz sądowy a raczej działa na rzecz ZUS. Nigdy więcej.....

Arogancki,nieprzyjemny.
Nie obiektywny.
Niby lekarz sądowy a raczej działa na rzecz ZUS.
Nigdy więcej.....

Pan Doktor nie powinien już być czynny zawodowo.Powinien odpoczywać na emeryturze.Jako biegły sądowy gorszy od orzeczników z ZUS.A myślałem że ZUS nikt nie przebije a jednak.Nie polecam z całego serca.

Panie doktorze pora na wystawienie mojej opinii ku Panu. TAK jak Pan bezszczelnie z drugim lekarzem sądowym podchodzi do klienta. Potraktowaliście mnie jak samochód na fabryce nie dopuszczali do pełnej wypowiedzi zdania na dany temat, badania i opis który został przeprowadzony w sądzie to śmiech na sali na wielką skale światową twierdzicie że leczenie kostki w papierach po złamaniu to maksymalny okres leczenia od 6-8 tygodni ? gdzie gips i orteza moja była jakieś 6 tygodni i kolejne 2 tygodnie bez jakiejkolwiek rehabilitacji i można wracać do pracy??? Przecież to jest katastrofa na skale światową jak można tak podchodzić do pacjentów i liczy się tylko dla was kasa nic innego żaden człowiek nie ma znaczenia w waszych oczach jesteście zmęczeni tą pracą! Po prostu proszę sobie samemu złamać kostkę i zobaczymy jak szybko wróciłby Pan bez rehabilitacji na NFZ bo ja oczywiście robiłem prywatnie ale dla was nie ma znaczenia czy prywatnie czy na nfz to przecież jedno i to samo. Ha Ha Ha. Masakra takiego lekarza omijajcie szerokim łukiem mają przestarzałą wiedze i traktują człowieka jak część do samochodu. I zobaczymy jak Pan będzie skakał po tych 8 tygodniach po takim złamaniu. OMIJAJCIE TAKIEGO LEKARZA I NIE DAJCIE SIĘ.

PS Jedna gwiazdka to i tak dla takiego Lekarza za dużo.!!!

Badanie lekarskie wykonywane przez tego Pana to największa zenada w jakiej uczestniczyłam. Nie słucha kompletnie co się mówi, piszę w opini swoje. Uwaza ze nic się nie stało... skoro człowiek leczył się 3 mce to jednak chyba się stało!!! Odradzam.

Do pana Doktora trafiłam z urazem stawu skokowego. Przez cały okres leczenia nie zobaczył zdjęcia RTG (zdjęcie zostało zrobione na pogotowiu). Przed przyjęciem byłam przekonana ,że będzie to dobry lekarz z dobrym doświadczeniem. Niestety pomyliłam się i ucierpiała na tym moja stopa. Na nogę miałam założony opatrunek gipsowy. Po jego zdjęciu nie zostało wykonane żadne zdjęcie kontrolne. Mówiłam Panu lekarzowi, że nie potrafię normalnie funkcjonować, dalej jest obrzęk, ból. Z zapytaniem dlaczego ta noga jest nadal opuchnięta i "ucieka" mi na bok, otrzymałam odpowiedź, że to nie noga a JA jestem spuchnięta.( były jeszcze inne chamskie odzywki typu żresz, cebulak...) Był arogancki, nieuprzejmy, chamski najprościej mówiąc. Każda wizyta wywoływała we mnie negatywne emocje.. Znalazłam ostatnio komentarze, które potwierdzają to co teraz pisze. Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak nieuprzejmym lekarzem. Będę miała uraz do końca.
Na końcu zapytałam o rehabilitacje - ale "nie jest potrzebna" tak samo jak i dalsze leczenie. W następnym tygodniu będę miała wizytę u innego specjalisty. Tego Pana polecam omijać szerokim łukiem.. Ja nadal nie wiem czy moja stopa będzie kiedykolwiek sprawna ..

Wspaniały lekarz. Uratował moje kolana i do dziś nie sprawiają mi kłopotu. Inni lekarze raczej nie dawali wiele szans a poza tym byli niekompetentni . Dr. Wieczorek wykonał dwie udane operacje moich kolan, oraz przeprowadził terapię po. Bardzo dziękuję. To było dobre lata temu, ale doktora mogą polecić z całego serca.

To było dobre lata temu, ale doktora mogą polecić z całego serca.

Nie bede tu poruszał kompetecji,poniewaz nie wiem.Na badanie lekarskie --do bieglych sadowch-Pana Doktora i Pani doktor Bigda-Holubowicz Krystyna skierowal mnie Sad w sprawie o rente. Lekarz orzecznik ZUS mi ja przyznal ale w ciagu kilku godzin Główny orzecznik mi ja zabrali stąd sprawa sadowa.Samo badanie to zenada,pisze to świadomie,poniewaz bylem na wielu badaniach.Dotknac nosa ,ruszyc paluszkiem,lekkie dotkniecie nogi i zdolny do kazdej pracy.A na koncu opinii uwaga że leczyc sie moge w czasie zwyklego zwolnienia lekarskiego.Po co skoro jestem rzekomo zdrowy.Dodam że mam 65 lat orzeczenie o niepelnosprawnosci w stopniu umiarkowanym i skierowanie na operacje.Kto zdrowega czlowieka wysyla na operacje?Jak zauwazylem opinia byla już przygotowana a badanie farsą.Niewiele mialem do powiedzenia.Przykre to ale ZUS dyktuje wszystkim.Zawsze uwazałem bieglych sądowych za osoby zaufania publicznego.Dalej bez komentarza.

Polecam doktora w 100%. Pomógł mi w zapaleniu kaletek stawowych w barku i teraz poszłam do niego z problemami z kręgosłupem. Leczenie szpitalne to u niego ostateczność. Z barkiem nie było innego wyjścia i musiałam przejść zabieg. Teraz z kręgosłupem na razie mam zastrzyki. Zobaczymy co będzie dalej. POLECAM!

POLECAM!

Widać że doktor czeka juz na emeryturę. Duzo tłumaczy i opowiada ale leczenie operacyjne proponuje archaiczne. To opinia po konsulatcjach w innych województwach. A do tego nie jest taki bezinteresowny przy kierowaniu do szpitala. Nie polecam.

Wspaniały lekarz!Polecam z czystym sumieniem!

Wspaniały lekarz!Polecam z czystym sumieniem!