dr n. med. Marek Wieczorek

Ortopeda

3,9
3,7
3,5

Do pana Doktora trafiłam z urazem stawu skokowego. Przez cały okres leczenia nie zobaczył zdjęcia RTG (zdjęcie zostało zrobione na pogotowiu). Przed przyjęciem byłam przekonana ,że będzie to dobry lekarz z dobrym doświadczeniem. Niestety pomyliłam się i ucierpiała na tym moja stopa. Na nogę miałam założony opatrunek gipsowy. Po jego zdjęciu nie zostało wykonane żadne zdjęcie kontrolne. Mówiłam Panu lekarzowi, że nie potrafię normalnie funkcjonować, dalej jest obrzęk, ból. Z zapytaniem dlaczego ta noga jest nadal opuchnięta i "ucieka" mi na bok, otrzymałam odpowiedź, że to nie noga a JA jestem spuchnięta.( były jeszcze inne chamskie odzywki typu żresz, cebulak...) Był arogancki, nieuprzejmy, chamski najprościej mówiąc. Każda wizyta wywoływała we mnie negatywne emocje.. Znalazłam ostatnio komentarze, które potwierdzają to co teraz pisze. Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak nieuprzejmym lekarzem. Będę miała uraz do końca.
Na końcu zapytałam o rehabilitacje - ale "nie jest potrzebna" tak samo jak i dalsze leczenie. W następnym tygodniu będę miała wizytę u innego specjalisty. Tego Pana polecam omijać szerokim łukiem.. Ja nadal nie wiem czy moja stopa będzie kiedykolwiek sprawna ..

Wspaniały lekarz. Uratował moje kolana i do dziś nie sprawiają mi kłopotu. Inni lekarze raczej nie dawali wiele szans a poza tym byli niekompetentni . Dr. Wieczorek wykonał dwie udane operacje moich kolan, oraz przeprowadził terapię po. Bardzo dziękuję. To było dobre lata temu, ale doktora mogą polecić z całego serca.

To było dobre lata temu, ale doktora mogą polecić z całego serca.

Nie bede tu poruszał kompetecji,poniewaz nie wiem.Na badanie lekarskie --do bieglych sadowch-Pana Doktora i Pani doktor Bigda-Holubowicz Krystyna skierowal mnie Sad w sprawie o rente. Lekarz orzecznik ZUS mi ja przyznal ale w ciagu kilku godzin Główny orzecznik mi ja zabrali stąd sprawa sadowa.Samo badanie to zenada,pisze to świadomie,poniewaz bylem na wielu badaniach.Dotknac nosa ,ruszyc paluszkiem,lekkie dotkniecie nogi i zdolny do kazdej pracy.A na koncu opinii uwaga że leczyc sie moge w czasie zwyklego zwolnienia lekarskiego.Po co skoro jestem rzekomo zdrowy.Dodam że mam 65 lat orzeczenie o niepelnosprawnosci w stopniu umiarkowanym i skierowanie na operacje.Kto zdrowega czlowieka wysyla na operacje?Jak zauwazylem opinia byla już przygotowana a badanie farsą.Niewiele mialem do powiedzenia.Przykre to ale ZUS dyktuje wszystkim.Zawsze uwazałem bieglych sądowych za osoby zaufania publicznego.Dalej bez komentarza.

Polecam doktora w 100%. Pomógł mi w zapaleniu kaletek stawowych w barku i teraz poszłam do niego z problemami z kręgosłupem. Leczenie szpitalne to u niego ostateczność. Z barkiem nie było innego wyjścia i musiałam przejść zabieg. Teraz z kręgosłupem na razie mam zastrzyki. Zobaczymy co będzie dalej. POLECAM!

POLECAM!

Byłem dwa razy leczony przez tego lekarza. Raz ok 15 lat temu - usunięcie łękotki - wszytsko było OK. No ale niestety czas płynie i niestety Pan doktor za tym juz nie nadąża. Drugie raz bylem leczony przy okazji zerwania więzadła. Zabieg troche bardziej skomplikowany niż łękotka i tutaj niestety Pan Doktor sie nie popisał. Operacja odbyla sie z pełnym cieciem kolana zamiast artroskopii - tak to już sie od paru lat nie leczy. Do tego zastosowano metode, która miała być podobno super itp, ale niestety nie w moim wieku. efekt taki, że więzadło dalej nie jest sprawne, co potwierdziło 2 znanych prtopedów. Natomist Doktor Wieczorek uważa że wszystko jest OK

Wspaniały lekarz!Polecam z czystym sumieniem!

Wspaniały lekarz!Polecam z czystym sumieniem!

Pan doktor, wyputuje dokładnie o przebieg choroby, dokładnie ogląda zdjęcia rentgenowskie. Co prawda przy okazji wiele tematów pobocznych porusza, ale przy badaniu jest konkretny i rzeczowy. Przepisuje dużą ilość zabiegów rehabilitacyjnych.

Widać że doktor czeka juz na emeryturę. Duzo tłumaczy i opowiada ale leczenie operacyjne proponuje archaiczne. To opinia po konsulatcjach w innych województwach. A do tego nie jest taki bezinteresowny przy kierowaniu do szpitala. Nie polecam.

Wzbudził moje zaufanie jak na pierwszy raz ,zobaczymy co będzie po drugiej wizycie

Bardzo dobrze i zrozumiale tłumaczy o co chodzi. Znakomity specjalista.

Bardzo dobrze i zrozumiale tłumaczy o co chodzi. Znakomity specjalista.