lekarz Marek Wierzbicki

Endokrynolog

1,7
1,3

Typ lekarza leczącego skierowanie, a nie pacjenta. w rejestracji była informacja,że zwolniło się KILKA(!) miejsc na wizyty - w sumie nic dziwnego - wizyty trwają koło 5 minut! w tym czasie można wypisać recepty, skierowania, nie ma czasu na wysłuchanie pacjenta - tym lekarz zupełnie nie jest zainteresowany,

Ja ze swojej strony nie tylko kobietom w ciąży odradzam tego lekarza. Zignorowował moją chorobę tarczycy. Pierwszy i ostani raz byłam na wizycie u tego lekarza.

Chodziłam od jakiegoś czasu do tego lekarza. Powiedział, że jak zajdę w ciążę mam pojawić się wcześniej w gabinecie z wynikami. Jak zaszłam w ciążę to tak też zrobiłam. Zapisy były na kilka miesięcy na przód więc poszłam zapytać czy przyjmie mnie między pacjentami z racji tego, że jestem w ciąży i w pierwszych miesiącach trzeba szczególnie kontrolować TSH. Pan doktor odparł na to, że za miesiąc też będę w ciąży więc żebym się zapisała na za miesiąc!!! Gdy poszłam do rejestracji okazało się, że najbliższy wolny termin jest za kilka miesięcy!!! Na szczęście znalazłam innego lekarza. Nikomu, kto jest w ciąży NIE POLECAM tego lekarza!