lekarz Marek Witold Pająk

Ginekolog położnik, USG

Zachowanie lekarza fatalne , krzyczy , bardzo szybko się denerwuje gdy pacjentka ma własne zdanie. Traktuje pacjętki jakby nie posiadały żadnej wiedzy o ciąży i badaniach. Nie szanuje osobistego wyboru kobiety np. O badaniach prenatalnych , strasznie naciska na takowe. Ten lekarz nie ma podejścia do pacjentów. Stanowczo odradzam wizytę U tego lekarza, szkoda się denerwować.

Swietny specjalista!100%zaangazowania oraz profesjonalne podejscie.jest bardzo sumienny I nie" owija w bawelne"!bardzo polecam !!!!!zycze zeby wiecej lekarzy moglo brac z niego przyklad

Fatalne podejście do pacjentki. Gdy zadaje się pytanie związane z ciążą pan doktor każe przeczytać sobie informacje z tablicy znajdującej się przed gabinetem. Bardziej zachowuje się jak dietetyk niż jak lekarz ginekolog. To jest prywatna sprawa kobiety ile przytyła, nie powinna być rozliczana z każdego grama. Zdecydowanie nieprofesjonalne podejście jeżeli chodzi o skurcze przedporodowe. W moim przypadku pan doktor powiedział mi, że są one urojone. co było nieprawdą gdyż następnego dnia urodziłam. Zdecydowanie podejście do pacjentki godne potępienia. Może pan doktor powinien rozważyć zmianę zawodu.

Jestem w pierwszej ciąży , na początku chodziłam do doktor Koprowej ale na jej temat wole się nie wypowiadać i nie polecam jej nikomu . Co do doktora Pająka nie mam zadnych zastrzeżeń jedyne co mnie irytuje w jego zachowaniu to rozliczanie mnie z każdego przybytego grama , czasem miałam wrażenie że jestem u dietetyka . Jeszcze jedną wadą jest to ze każda wizyta kosztuje 100 zł i za każde badania takie jak cytologia trzeba dodatkowo płacić . Dr Pająk przyjmuje w Mielcu w med son na ulicy Wolności .

Ja stanowczo odradzam tego lekarza, ponieważ ewidentnie zaniedbał moją ciąże. W 25 tygodniu byłam jak co miesiąc z wizytą u niego. Na tej wizycie miałam podwyższone ciśnienie tętnicze, pielęgniarka mierzyła mi z dwóch aparatów i się potwierdzało, lekarz natomiast oznajmił mi ze nie powinnam wchodzić po schodach na drugie piętro tylko wjechać winda, bo to przez to mam podniesione ciśnienie. Bardziej interesował się moją zwiększającą się wagą i zalecał co mam jeść, a przecież normalne ze tyłam. Poza tym przedstawiłam tez na tej wizycie moje świeże wyniki badań gdzie wykryty był ślad białka w moczu. Lekarz tylko się popatrzył i zlecił ponowne badanie moczu za 4 tygodnie, gdy będzie następna wizyta. Następnej wizyty już nie było, bo moje dziecko za kilka dni umarło. Gdy o tym myślę nie wierze jak lekarz mógł tak mnie zostawić. Właśnie po kilku dniach dostałam ogromne obrzęki, trafiłam do szpitala, ale było już za późno. To było zatrucie ciążowe, gdyby zostało wykryte wcześniej, dziecko by żyło. Mam ogromny żal do lekarza. Gdy ciąża przebiega prawidłowo, to każdy lekarz będzie super, ale gdy są komplikacje to teraz już wiem ze potrzebny jest specjalista. Uważajcie!!!

ile kosztuje prywatna wizyta ?i gdzie Pan doktor obecnie przyjmuje?jaki jest dla pacjentek? a co powiecie o doktorze orle? bo zastanawiam sie do którego z nich sie wybrac

Prowadził moją ciążę (2 razy pobyt w szpitalu) wszystko zakończyło się dobrze;) Lekarz bardzo kompetentny,sympatyczny,odpowiedzialny za pacjenta. Polecam;) jestem zadowolona.

Polecam;) jestem zadowolona.

Prowadził moją ciąże i jestem zadowolona. Polecam

Prowadził moją ciąże i jestem zadowolona. Polecam

Polecam tego lekarza. Prowadzi moją ciążę choć jest z komplikacjami, mam nadzieję ze poradzi sobie do końca.

Byłam dzisiaj, mi sie podobało- jeśli można tak powiedzieć o wizycie u ginekologa