dr n. med. Marek Wlazłowski

Hematolog, Onkolog, Pediatra

wszystko okarze sie na nastepnej wyzycie

wszystko okarze sie na nastepnej wyzycie

Bardzo zaimponował mi Dr Wlazłowski, gdyż jest kompetenty, wzbudza zaufanie, poświęca pacjentowi dużo czasu, kompleksowo podchodzi do problemu. Leczy mnie i jest super! Z pewnością poleciłabym go znajomemu! ; >

zdania są podzielone, do pewnego momentu byłam zachwycona opieką nad moim synkiem, jednak dr wydaje się być z lekka roztargniony i nie tłumaczy precyzyjnie toku leczenia - lepiej znać najgorszą prawdę i móc się na nią przygotować niż czekać w niepewności - Panie Doktorze - u zatroskanych mam wyobraźnia pracuje nazbyt intensywnie - zatroskana mama :)

Poleciłabym każdemu tego lekarza, kompetentny i miły, nie zapisuje antybiotyków na katar:)) jak to mają w zwyczaju lekarze w przychodniach, Dobrze znać takiego lekarza, ale jak najrzadziej go widywać, bo przecież leczy nasze maleństwa. Zadowolona z obsługi -AŚ

Zadowolona z obsługi -AŚ

CHODZIMY Z CORKA OD CZTERECH LAT DO PANA DOKTORA.JESTESMY SUPER ZADOWOLENI Z KOMPETENCJI PANA DOKTORA.NIGDY NIE ZMIENIMY DOKTORA.WSPANIALY CZLOWIEK I CUDOWNY DOKTOR.DZIEKUJEMY,ZE PAN JEST.

Chodze z moja 5 miesieczna corka do Pana Doktora Wlazlowskiego od jakiegos czasu i jestem bardzo zadowolona , tazke naprawde polecam gdyz jest to świetny fachowiec ktory doradzi i napewno nie wprowadzi w blad zmartwoionej mamy :)