dr Marek Woroniecki

Najlepszy specjalista jakiego znam, a byłam już u kilku. Profesjonalnie podszedł do sprawy, wszystko wytłumaczył i odpowiedział na każde pytanie. Z czystym sercem polecam!

Wspaniały, kompetentny i uprzejmy lekarz... Polecam! Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest opiekuńczy w stosunku do swoich "podopiecznych". Wspaniały człowiek i lekarz...

Dr.Woroniecki to znakomity fachowiec oddziału ortopedii.Takich lekarzy w naszej służbie zdrowia potrzeba,miły uczynny i naprawdę naj .

super lekarz najlepszy jakiego znam, polecam godny zaufania profesjonalista i świetny człowiek nie ma u niego dystansu lekarz- pacjent rozmawia się z nim jak z dobrym znajomym jeszcze raz polecam

lekarz godny polecenia w 100%, wspaniale podejście do pacjenta, fachowa opieka,

lekarz godny polecenia w 100%, wspaniale podejście do pacjenta, fachowa opieka,

witam PAN DR. MAREK WORINIECKI TO wspaniały lekarz miły,kompetentny,zabawny (lubi też sie pośmiać pożartować)...same naj,naj naj.. naprawde jak złamałam łokiec na rowerze i polecił mi go znajomy to nie mogłam lepiej trafić. niedosc ze zespolił mi ten łokieć super ze mam dobry zakres ruchu ,usunął odszczypane fragmenty kości promieniowej to jeszcze chetnie podjał sie usuniecia tych 2 wkrętów 1wszą operacjie miałam 23.12 2012, a teraz 18.09.2012.dziś 19.wiec nawet nie doba po wiadomo ze troche boli.ale wiem ze minie tak więc,PAN DOKTOR JEST SUPER ŚWIETNYM FACHOWCEM I DOBRYM SERDECZNYM I MIŁYM CZŁOWIEKIEM.WDZIĘCZNA ANIA

super fajny lekarź wiecej takich potrzeba

super fajny lekarź wiecej takich potrzeba

Bardzo polecam dr.Woronieckiego,w obecnych czasach trudno znależć tak kompetentnego i oddanego pacjentowi lekarza. Pacjentka.

Pacjentka.

jest super kompetentny miły i oddany pacjentowi

jest super kompetentny miły i oddany pacjentowi

Bardzo polecam Pana doktora Marka Woronieckiego. Zawsze polecam tego doktora zawsze stawiał dobre diagnozy