dr n. med. Marek Woszczak

<strong>
Usługi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, masażu i terapii manualnej.
<br/>
Dr Marek Woszczak specjalizuje się w neurorehabilitacji.
</strong>

<strong>
Usługi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, masażu i terapii manualnej.
<br/>
Dr Marek Woszczak specjalizuje się w neurorehabilitacji.
</strong>
<br/><br/>

Wiedza i fachowość na najwyższym poziomie. Jestem pacjentką Doktora od ponad 20 lat i z powodu chorób przewlekłych dość często muszę korzystać z jego pomocy. Jego wiedza na temat anatomii człowieka już nie raz zapobiegła ingerencji innych specjalistów patrząc na objawy jakie odczuwałam. Przez te lata pozwolił mi się od siebie nauczyć jak sobie radzić samej kiedy dokucza poprzez ćwiczenia we wczesnej fazie wystąpienia dolegliwości. Moje doświadczenia pokazały, że nie ma sobie równych w swoich umiejętnościach, bo kiedy niekiedy jest niedostępny, to nikt inny nie jest mi w stanie pomóc np. przy rozsunięciu zbitych żeber. Przez te lata stwierdzam, że postęp w metodach leczenia jest olbrzymi z dużym zyskiem komfortu leczenia zarówno dla fizjoterapeuty ale i przede wszystkim dla pacjenta.

Witam, chciałabym się podzielić swoją opinią na temat Pana Doktora Marka Woszczaka, który dzięki swojej wiedzy, umiejętności i ciężkiej pracy uczynił moją nogę sprawną. W trakcie operacji alloplastyki stawu biodrowego doszło do komplikacji - uszkodzenia wielonerwowego całej nogi (noga bezwładna). Już po trzech miesiącach, dzięki profesjonaliźmie i zdolnościom manualnym pana doktora rzuciłam kule! Obecnie, biegam, tańczę, jeżdżę na rowerze i pływam. Jest on jedynym fizjoterapeutą, którego widać efekty pracy w moim skomplikowanym przypadku, gdzie inni specjaliści nie dawali mi większych szans na wyzdrowienie. Jest to wspaniały fachowiec, ma złote ręce; ...

Już po trzech miesiącach, dzięki profesjonaliźmie
i zdolnościom manualnym pana doktora rzuciłam kule! Obecnie, biegam, tańczę, jeżdżę na rowerze i pływam. Jest on jedynym fizjoterapeutą, którego widać efekty pracy w moim skomplikowanym przypadku, gdzie inni specjaliści nie dawali mi większych szans na wyzdrowienie. Jest to wspaniały fachowiec, ma złote ręce; po każdej wizycie widzę poprawę. Chodzę do niego z wielką chęcią i zadowoleniem. Jest to wyjątkowy człowiek - od początku podtrzymuje mnie na duchu. To świetny specjalista z poczuciem humoru, którego polecam każdemu.
Jestem Panu, Panie Doktorze bardzo, bardzo wdzięczna za wielkie serce, cierpliwość, czasami cięty język ( bo były chwile zwątpienia) i ciężką pracę włożoną w postawienie mnie na nogi.
Bardzo serdecznie dziękuję Panie Doktorze. Hania K.

Ten poprzedni wpis to coś nie tak. Jak taka niezadowolona to dlaczego anonimowa?Wizyty fizjoterapeutyczne bukuje REJESTRACJA.Doktor jest OK.Gorąco polecam mimo kolejki chorych oczekujących.

Pan doktor jest nieuprzejmy wobec pacjentów. Ma do nich lekceważący stosunek. Po przyjściu osobiście nie mogłam uzyskać od niego informacji dotyczącej najbliższego możliwego terminu wizyty refundowanej. Nie mogłam w zasadzie nic wytłumaczyć bo pan doktor przerywał mi wpół zdania. Być może jest specjalistą w swojej dziedzinie ale łatwiej pracowałoby się, gdyby traktował on pacjentów z należytym szacunkiem.

Odwiedziłam pana doktora łącznie 4 razy. Niestety ostatnia wizyta u niego kompletnie mnie już rozczarowała /chodziłam do niego bo został mi gorąco polecony i nie widziałam innej możliwości pomocy/. Prócz tego, że pan doktor nie miał za każdym razem dla mnie czasu, nie wytłumaczył mi na czym polega mój problem, to jeszcze przeglądał zdjęcia w swoim laptopie podczas ostatniego spotkania. Dziwnym również wydało mi się, że nie zastanowił się nad tym, że cały czas towarzyszy mi ból mimo 4 krotnego nastawiania kręgosłupa. Poświęciłam temu lekarzowi cały rok bólu. Zmieniłam rehabilitanta /znalazłam go w Warszawie/ i w końcu ból minął. Dowiedziałam się również, że nie mogę mieć nastawianego kręgosłupa, co było dla mnie zaskoczeniem. Wydaje mi się, że jak na 10 minutową wizytę i wydane pieniądze /120 złoty/, minimum wymaganym powinno być całkowite poświęcenie uwagi pacjentowi. Wyszło na to, że zapłaciłam mu za przeglądanie zawartośc laptopa. Mój nowy rehabilitant poświęcił mi 1,5 godziny i wziął za to 100 złoty. Jeśli przepracowałeś się w ogródku mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora! Mój problem dla niego chyba okazał się zbyt skomplikowany i nie mam mu w tej chwili za złe - człowiek uczy się na błędach.

Na samym początku należy zaznaczyć, że dr Marek Woszczak jest wysokiej klasy Specjalistą, dążącym przede wszystkim do poprawy zdrowia pacjenta. W lipcu 2010r podczas operacji alloplastyki stawu biodrowego doszło do uszkodzenia nerwów: udowego, łydkowego, strzałkowego i kulszowego. W związku z tym moja noga stała się częściowo bezwładna. Pan dr Woszczak niemal od samego początku, przez cały czas trwania rekowalescecji cierpliwie starał się przywrócić mojej nodze funkcję uszkodzonych nerwów. Już po dwóch tygodniach od rozpoczęcia rehabilitacji odrzuciłam pierwszą kulę, po miesiącu drugą, zaś w tej chwili trudności nie sprawia mi taniec, ...

Już po dwóch tygodniach od rozpoczęcia rehabilitacji odrzuciłam pierwszą kulę, po miesiącu drugą, zaś w tej chwili trudności nie sprawia mi taniec, a nawet bieganie!
Muszę podkreślić, że dr Woszczak jest przede wszystkim kompetentnym, CIERPLIWYM, wysokiej klasy Specjalistą fizjoterapii, którego śmiało mogę polecić potrzebującym.
Doktorze, dziękuję z całego serca.

Niesforna pacjentka,
H.K :)

Adres dostałam od znajomych gdy dopadła mnie rwa kulszowa. Znajomi powiedzieli,że też to mieli i dzięki dr Woszczakowi pozbyli się tej dolegliwości. Przyznam ,że trochę nie wierzyłam im bo cierpię na bóle kręgosłupa od wielu lat i korzystałam z pomocy wielu rehabilitantów a w dalszym ciągu mnie to dopada. Pan doktor bardzo fachowo zajął się moim bolącym kręgosłupem i muszę przyznać, że rezultaty są odczuwalne.Uwierzyłam że może i ja pozbędę się tego bólu korzystając z leczenia u dr Marka Woszczaka. Polecam szczerze tym co potrzebują pomocy przy tego typu dolegliwościach. ...

Polecam szczerze tym co potrzebują pomocy przy tego typu dolegliwościach. Marynika R.

Jestem po operacji kręgosłupa wiele, wiele lat. Dodam, ze życie uratoał mi cudowny neurochirurg z Kliniki im. Barlickiego. Jak to z kręgosupem bywa po latach nastepują zmiany, operować już nie można a bvol tak ogromny, że wyciska z oczu łzy. Nosiłam w sombie potężną bombę powodujacą bol, ból nie do zniesienia, skurcze i przykurcze nóg. Od wielu m-cy jestem pod systematyczną opieką dr Marka Woszczaka. To co uczynił to poprostu cud nad cudy. Powoli, miesiąc po miesiącu ból łagodniał, przestałam płakać. Czas, gdy 10 minutowy spacer to było wielkie wyzwanie okraszone potwornym bólem - minął. Dziś, chodzę na spacery i nie czuję bólu. Zaraz będę ponownie w gabinecie dr Woszczaka.
Niech tylko minie mi uraz ręki jaki miałam. To wspaniały człowiek o ogromnej wiedzy i zmysłowi manualnemu. Każdy Jego dotyk sprawia ukojenie. Nieprawdopodobne jest to, że wie gdzie dotknąć, mówi dokładnie co się dzieje i pomaga, pomaga. Oczywiście należy przestrzegać sugestii i zaleceń a efekt wyjatkowy. Szczerze polecam .
Ewa Sz.

18 lat temu świat zawalił się pode mną. Po złym leczeniu i złej rehabilitacji przestałam chodzić. Drogie konsultacje i werdykt: operacja kręgosłupa. Wtedy koleżanka poleciła mi Pana Marka Woszczaka. Odwołałam operację, po której nikt mi nic nie gwarantował i poddałam się leczeniu u Pana Marka. Po 2 tygodniach pomału zaczęłam sama wstawać i chodzić. Przez te 18 lat poznałam Go jako człowieka a nie tylko rehabilitanta. Sam schorowany niesie pomoc innym. Potrafi czynić cuda bo jak inaczej nazwać fakt, że dziecko urodzone z porażeniem mózgowym dziś kończy medycynę. Pomógł wielu ...

Przez te 18 lat poznałam Go jako człowieka a nie tylko rehabilitanta. Sam schorowany niesie pomoc innym. Potrafi czynić cuda bo jak inaczej nazwać fakt, że dziecko urodzone z porażeniem mózgowym dziś kończy medycynę. Pomógł wielu moim znajomym kirdy inni byli bezradni.
Pan Marek jest moim Guru i jestem mu za wszystko co dla mnie zrobił bardzo wdzięczna.

Marek to ścisła czołówka fizjoterapii :) .... niech żyje dłużej ode mnie , bo dopóki jest, ja jestem bezpieczny.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Łódź"?

Łukasz Kisieliński

62-800 Kalisz