dr n. med. Marek Woszczak

Fizjoterapeuta

<strong>
Usługi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, masażu i terapii manualnej.
<br/>
Dr Marek Woszczak specjalizuje się w neurorehabilitacji.
</strong>

<strong>
Usługi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, masażu i terapii manualnej.
<br/>
Dr Marek Woszczak specjalizuje się w neurorehabilitacji.
</strong>
<br/><br/>

Co zrobić, gdy człowiek dostaje wynik rezonansu kręgosłupa, a w opisie ma problemów tyle, że właściwie powinien położyć się i nie wstać. Może oddać się wówczas w ręce chirurga, który popatrzy na zdjęcia i jednoznacznie stwierdzi, że nic, tylko operować. Może też poszukać kogoś, kto powie, że rezonansu się nie leczy, tylko człowieka i troskliwie się nim zajmie, aż do momentu, gdy zrozpaczony delikwent stanie na nogi. Takim fizjoterapeutą jest Doktor Marek Woszczak, który nie tylko prostuje pokręcone kręgosłupy, ale i przerażone głowy. Pod Jego wpływem pacjenci powoli zaczynają wierzyć, że jeszcze życie nabierze kolorów. Jestem tego najlepszym przykładem. Gdyby nie Doktor Marek Woszczak, już bym znalazła się na operacyjnej sali, a tak leżę czasem na leżance u Doktora i jeśli o mnie chodzi, to mogłabym tam leżeć do końca świata. Pod Jego ręką wszystkie kręgi wskakują na swoje miejsce i siedzą tam, gdzie powinny. Dziękuję Panie Doktorze za wszystko, a najbardziej za to, że nigdy nie pozostawił mnie Pan w potrzebie. Małgorzata.

Ten poprzedni wpis to coś nie tak. Jak taka niezadowolona to dlaczego anonimowa?Wizyty fizjoterapeutyczne bukuje REJESTRACJA.Doktor jest OK.Gorąco polecam mimo kolejki chorych oczekujących.

Pan doktor jest nieuprzejmy wobec pacjentów. Ma do nich lekceważący stosunek. Po przyjściu osobiście nie mogłam uzyskać od niego informacji dotyczącej najbliższego możliwego terminu wizyty refundowanej. Nie mogłam w zasadzie nic wytłumaczyć bo pan doktor przerywał mi wpół zdania. Być może jest specjalistą w swojej dziedzinie ale łatwiej pracowałoby się, gdyby traktował on pacjentów z należytym szacunkiem.

Wiedza i fachowość na najwyższym poziomie. Jestem pacjentką Doktora od ponad 20 lat i z powodu chorób przewlekłych dość często muszę korzystać z jego pomocy. Jego wiedza na temat anatomii człowieka już nie raz zapobiegła ingerencji innych specjalistów patrząc na objawy jakie odczuwałam. Przez te lata pozwolił mi się od siebie nauczyć jak sobie radzić samej kiedy dokucza poprzez ćwiczenia we wczesnej fazie wystąpienia dolegliwości. Moje doświadczenia pokazały, że nie ma sobie równych w swoich umiejętnościach, bo kiedy niekiedy jest niedostępny, to nikt inny nie jest mi w stanie pomóc np. przy rozsunięciu zbitych żeber. Przez te lata stwierdzam, że postęp w metodach leczenia jest olbrzymi z dużym zyskiem komfortu leczenia zarówno dla fizjoterapeuty ale i przede wszystkim dla pacjenta.

Marek to ścisła czołówka fizjoterapii :) .... niech żyje dłużej ode mnie , bo dopóki jest, ja jestem bezpieczny.

Witam, chciałabym się podzielić swoją opinią na temat Pana Doktora Marka Woszczaka, który dzięki swojej wiedzy, umiejętności i ciężkiej pracy uczynił moją nogę sprawną. W trakcie operacji alloplastyki stawu biodrowego doszło do komplikacji - uszkodzenia wielonerwowego całej nogi (noga bezwładna). Już po trzech miesiącach, dzięki profesjonaliźmie i zdolnościom manualnym pana doktora rzuciłam kule! Obecnie, biegam, tańczę, jeżdżę na rowerze i pływam. Jest on jedynym fizjoterapeutą, którego widać efekty pracy w moim skomplikowanym przypadku, gdzie inni specjaliści nie dawali mi większych szans na wyzdrowienie. Jest to wspaniały fachowiec, ma złote ręce; ...

Już po trzech miesiącach, dzięki profesjonaliźmie
i zdolnościom manualnym pana doktora rzuciłam kule! Obecnie, biegam, tańczę, jeżdżę na rowerze i pływam. Jest on jedynym fizjoterapeutą, którego widać efekty pracy w moim skomplikowanym przypadku, gdzie inni specjaliści nie dawali mi większych szans na wyzdrowienie. Jest to wspaniały fachowiec, ma złote ręce; po każdej wizycie widzę poprawę. Chodzę do niego z wielką chęcią i zadowoleniem. Jest to wyjątkowy człowiek - od początku podtrzymuje mnie na duchu. To świetny specjalista z poczuciem humoru, którego polecam każdemu.
Jestem Panu, Panie Doktorze bardzo, bardzo wdzięczna za wielkie serce, cierpliwość, czasami cięty język ( bo były chwile zwątpienia) i ciężką pracę włożoną w postawienie mnie na nogi.
Bardzo serdecznie dziękuję Panie Doktorze. Hania K.

Doktor Woszczak to cudotwórca. Jeszcze w niedzielę nie mogłam się ubrać, a dziś przebrnęłam dolinę Róż w Kapadocji. Doktor trzyma w pionie mój kręgosłup od wielu lat. Dziękuję doktorze i serdecznie pozdrawiam. Małgosia D.

Jestem po operacji kręgosłupa wiele, wiele lat. Dodam, ze życie uratoał mi cudowny neurochirurg z Kliniki im. Barlickiego. Jak to z kręgosupem bywa po latach nastepują zmiany, operować już nie można a bvol tak ogromny, że wyciska z oczu łzy. Nosiłam w sombie potężną bombę powodujacą bol, ból nie do zniesienia, skurcze i przykurcze nóg. Od wielu m-cy jestem pod systematyczną opieką dr Marka Woszczaka. To co uczynił to poprostu cud nad cudy. Powoli, miesiąc po miesiącu ból łagodniał, przestałam płakać. Czas, gdy 10 minutowy spacer to było wielkie wyzwanie okraszone potwornym bólem - minął. Dziś, chodzę na spacery i nie czuję bólu. Zaraz będę ponownie w gabinecie dr Woszczaka.
Niech tylko minie mi uraz ręki jaki miałam. To wspaniały człowiek o ogromnej wiedzy i zmysłowi manualnemu. Każdy Jego dotyk sprawia ukojenie. Nieprawdopodobne jest to, że wie gdzie dotknąć, mówi dokładnie co się dzieje i pomaga, pomaga. Oczywiście należy przestrzegać sugestii i zaleceń a efekt wyjatkowy. Szczerze polecam .
Ewa Sz.

Polecam wszystkim ktozy szukaja fajnego, upszejmego i bardzo kompetentego fizjoterapeute :)

kilka razy miałem zaostrzenie choroby dyskowej,nawroty był co raz częstrze.U dr Woszczaka byłem wiosną 2011.Nauczył mnie nowych"zachowań".Piszę dziś bo wruciłem z nart,wszystko gra.Piękne jest życie bez bólu.Dziękuję PANIE MARKU.Rysiek Sz.