dr n. med. Marek Woszczak

Fizjoterapeuta

<strong>
Usługi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, masażu i terapii manualnej.
<br/>
Dr Marek Woszczak specjalizuje się w neurorehabilitacji.
</strong>

<strong>
Usługi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, masażu i terapii manualnej.
<br/>
Dr Marek Woszczak specjalizuje się w neurorehabilitacji.
</strong>
<br/><br/>

Wiele razy bylam pacjętką Pana dr Marka w szpitalu w ramach NFZ. Zawsze terapia przynosi ulgę,i poprawę sprawności.Choć jestem chora przewlekle nigdy nie przestałam wolczyć a dzięki powtarzanej fizjoterapii daje się żyć.Dziękuię Panie Marku.Wdzięczna.Janka W.

to niesamowity człowiek,z wielką wiedzą i umiejetnościami

to niesamowity człowiek,z wielką wiedzą i umiejetnościami

Znowu dopadl mnie bol i niemoc po pracach w ogrodzie.Od sasiada dostalem telefon do Pana Marka.Nielatwo bylo sie dostac na wizyte,ale bylem dwa razy i funkcjonuie jak przed chroba.Nie bylo by w tym nic dziwnego, bo tego doswiadczylem juz wczesniej u innych,ale doktor Marek nauczyl mnie jak sie zachowac gdy sie znowu popsuje.Goraco polecam.Leszk.B.

Nie ma lepszego specjalisty od dr. Marka Woszczaka. Nigdy nikt nie zajął się moim schorzeniem tak troskliwie, nigdy w sytuacjach podbramkowych nie zostałam pozostawiona bez opieki. Doktor Woszczak nie tylko potrafi zająć się kręgosłupem pacjenta, ale też i jego głową, gdy jest on przerażony sytuacją, w jakiej się znalazł. Dziękuję Doktorze za wszystko. Małgorzata D.

Jestem oczarowany,goraco polecam.Szybko, merytorycznie,pewnie. Dlugo cierpialem z powodu bolu barku.Bylem w wielu miejscach,bezskutecznie.Tu konfrontacja badania funkcjonalnego z rezonansem,zabieg(po ktorym troche bolalo), a teraz od 3 miesiecy okazuie sie ze mozna zyc bez bolu.Dziekuje doktorze.Magda J.

Zdecydowanie odradzam a te posty że jest taki wspaniały to piszą chyba jego znajomi.Po wizycie u pana Marka czuję się gorzej ból nie ustąpił .A jego żonka bardzo kocha kasę .

To fantastyczny człowiek o ogromnej wiedzy i umiejętnościach.Pomógł mojemu kręgosłupowi i nadal pomaga,choć inni chcieli operować.Nauczył mnie jak żyć z takim problemem i co robić.Wielu może jedynie uczyć się od Pana Marka.

Nie kwestionuję kompetencji, ale doktor zdążył się zmanierować. Samo umawianie się na bądź co bądź płatną wizytę to rodzaj robienia łachy przez wyjątkowo antypatyczną żonę, która prowadzi rejestr. Chory czuje się jak żebrak, który błaga o wsparcie. Żenujące doświadczenie.

Odwiedziłam pana doktora łącznie 4 razy. Niestety ostatnia wizyta u niego kompletnie mnie już rozczarowała /chodziłam do niego bo został mi gorąco polecony i nie widziałam innej możliwości pomocy/. Prócz tego, że pan doktor nie miał za każdym razem dla mnie czasu, nie wytłumaczył mi na czym polega mój problem, to jeszcze przeglądał zdjęcia w swoim laptopie podczas ostatniego spotkania. Dziwnym również wydało mi się, że nie zastanowił się nad tym, że cały czas towarzyszy mi ból mimo 4 krotnego nastawiania kręgosłupa. Poświęciłam temu lekarzowi cały rok bólu. Zmieniłam rehabilitanta /znalazłam go w Warszawie/ i w końcu ból minął. Dowiedziałam się również, że nie mogę mieć nastawianego kręgosłupa, co było dla mnie zaskoczeniem. Wydaje mi się, że jak na 10 minutową wizytę i wydane pieniądze /120 złoty/, minimum wymaganym powinno być całkowite poświęcenie uwagi pacjentowi. Wyszło na to, że zapłaciłam mu za przeglądanie zawartośc laptopa. Mój nowy rehabilitant poświęcił mi 1,5 godziny i wziął za to 100 złoty. Jeśli przepracowałeś się w ogródku mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora! Mój problem dla niego chyba okazał się zbyt skomplikowany i nie mam mu w tej chwili za złe - człowiek uczy się na błędach.

Jest wspaniałym specjalista pomógł mi i moim znajomym Marku jestesmy ci wdzięczni!!! Agata Mirek i Maciej