dr n. med. Marek Woszczak

Fizjoterapeuta

<strong>
Usługi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, masażu i terapii manualnej.
<br/>
Dr Marek Woszczak specjalizuje się w neurorehabilitacji.
</strong>

<strong>
Usługi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, masażu i terapii manualnej.
<br/>
Dr Marek Woszczak specjalizuje się w neurorehabilitacji.
</strong>
<br/><br/>

Marek to ścisła czołówka fizjoterapii :) .... niech żyje dłużej ode mnie , bo dopóki jest, ja jestem bezpieczny.

Doktor Woszczak to cudotwórca. Jeszcze w niedzielę nie mogłam się ubrać, a dziś przebrnęłam dolinę Róż w Kapadocji. Doktor trzyma w pionie mój kręgosłup od wielu lat. Dziękuję doktorze i serdecznie pozdrawiam. Małgosia D.

Trzy lata temu niewiele brakowało, abym wpadła w ręce neurochirurga. Uratował mnie przed tym fizjoterapeuta dr Marek Woszczak. Przez rok walczył o to, aby postawić mnie na nogi, tak w sensie fizycznym, jak duchowym. Swoją cierpliwością, troską i talentem pokonał nie tylko mój lęk i ból. Przywrócił mi także sprawność fizyczną. Dziś, po trzech latach nie tylko prowadzę aktywne życie, jeżdżę po świecie, pracuję, chodzę po górach, choć początkowo wydawało się to niemożliwe. Dr Marek Woszczak sprawił, że żyję w pełni i za to zawsze będę mu wdzięczna.

Nie ma lepszego specjalisty od dr. Marka Woszczaka. Nigdy nikt nie zajął się moim schorzeniem tak troskliwie, nigdy w sytuacjach podbramkowych nie zostałam pozostawiona bez opieki. Doktor Woszczak nie tylko potrafi zająć się kręgosłupem pacjenta, ale też i jego głową, gdy jest on przerażony sytuacją, w jakiej się znalazł. Dziękuję Doktorze za wszystko. Małgorzata D.

Znowu dopadl mnie bol i niemoc po pracach w ogrodzie.Od sasiada dostalem telefon do Pana Marka.Nielatwo bylo sie dostac na wizyte,ale bylem dwa razy i funkcjonuie jak przed chroba.Nie bylo by w tym nic dziwnego, bo tego doswiadczylem juz wczesniej u innych,ale doktor Marek nauczyl mnie jak sie zachowac gdy sie znowu popsuje.Goraco polecam.Leszk.B.

Kilka tygodni temu na skutek niefortunnego ruchu ból sparaliżował moje ciało. Nie wiedziałam, co robić, ale za poradą znajomej udałam się do gabinetu dr. Marka Woszczaka. Nie zawiodłam się. Już po pierwszej wizycie objawy bólowe zaczęły ustępować, po kolejnych było coraz lepiej. Choć nigdy więcej nie chciałabym doświadczać tak porażającego bólu, wiem, że w razie czego tu znajdę nie tylko pomoc, ale i radę, co robić, aby się przed nim ustrzec. Dziękuję Panie Marku!

kilka razy miałem zaostrzenie choroby dyskowej,nawroty był co raz częstrze.U dr Woszczaka byłem wiosną 2011.Nauczył mnie nowych"zachowań".Piszę dziś bo wruciłem z nart,wszystko gra.Piękne jest życie bez bólu.Dziękuję PANIE MARKU.Rysiek Sz.

Pan Marek Woszczak posiada wieloletnie doświadczenie i najwyższe kwalifikacje. Pomógł i dalej pomaga ogromnej liczbie osób. Jak dotąd nie słyszałem żadnej negatywnej opinii na temat Pana Woszczaka i jego pracy. Polecam go gorąco wszystkim, którzy mają problemy z kręgosłupem. Należy jednak pamiętać, że nie jest on lekarzem, a fizjoterapeutą i znalazł się w rankingu lekarzy prawdopodobnie w związku z brakiem adekwatnego serwisu dla fizjoterapeutów.

Specjalista fizjoterapii, dr nauk medycznych Marek Woszczak to nie tylko fachowiec niezwykle kompetentny w swojej dziedzinie. To także człowiek mający kompleksowe podejście do pacjenta, który, mając dolegliwości bólowe, potrzebuje nie tylko diagnozy, ale i rady, jak sobie z tym problemem radzić. Dr Marek Woszczak nie tylko łagodzi ból, mówi także, co można osiągnąć w zakresie terapii. Jest to uczciwe i odpowiedzialne podejście.

O fachowości dr Marka Woszczaka nie będę pisał, ponieważ wcześniejsze komentarze doskonale oddają rzeczywistość. Fachowiec w 100% Napiszę tylko, że jest to człowiek inteligentny, pogodny i z dużym poczuciem humoru... Zwyczajnie da się lubić... Ja często muszę odwiedzać gabinety fizjoterapeutyczne i do dr Marka Woszczaka zwyczajnie lubię chodzić. Myślę, że to również jest bardzo ważne w terapii. Marcin

Marcin