lekarz Marek Woźniak

Moja opinia jest moją opinią,nie bazuję więc na powyższych komentarzach,tylko na swoich spostrzeżeniach. Już prawie 15 lat jestem pacjentką dr Woźniaka.Skoro nadal jest moim lekarzem ,na pewno o czymś to świadczy.Stwierdzam, iż jest bardzo doświadczonym lekarzem, doskonale zna się na swoim fachu, potrafi zdecydowanie postawić jasną i konkretną diagnozę.Prostym określeniem - po prostu nie "czai się", tylko mówi konkretnie o co chodzi,uważając przy tym, aby nie zmartwić swojej pacjentki. Zdecydowanie polecam Pana Marka Woźniaka. Natomiast Paniom powyżej, które wprost obrażają Jego Osobę, przypomnieć należy, że mogłyby przynajmniej mieć odwagę i podpisać się zamiast anonimu. Powinny także powiedzieć osobiście lekarzowi swoje odczucia,a nie szarpać dobre imię lekarza publicznie.

Byłam u kilku lekarzy i dopiero dr Woźniak poprawnie zdiagnozował moją dolegliwość, nie zbył mnie tabletkami przeciwbólowymi jak reszta. Jest miły, kompetentny, prowadził wszystkie ciąże w naszej rodzinie i zawsze można było na niego liczyć. Polecam.

Nie polecam to jest rzeźnik nie lekarz,moje maleństwo potraktował jak worek ziemniaków!!!Sąsiadkę w ciąży tak zbadał,że aż jej krew poleciała.Po za tym to stary erotoman,szkoda słów.Po porodzie tylko czeka na kasę!!!

Zdecydowanie polecam tego doktora!!!PROWADZIŁ MOJA CIAZE WSPANIALE!!!jest miły ,kompetentny i zdecydowanie zna sie na rzeczy.To starszy doświadczony lekarz.Leczył moje rózne dolegliwosci zdrowotne i udało mi sie w pełni dojsc do zdrowia.Podoba mi sie to ,ze mozna Go pytac o wszystko nie wywali Cię z gabinetu i nie patrzy na zegar kiedy sie Go zanudza pytaniami i wątpliwościami.Niedługo planuje kolejnego dzidziusia na pewno dr.Wożniak poprowadzi kolejna moja ciaze,nie wyobrazam sobie by mógł byc to ktoś inny.I tak na koniec .Moja mama niektóre mamy moich koleżanek oraz kilka moich kolezanek <mieszkajacych dosc daleko w innej miejscowosci> lecza sie u Pana dr.Wożniaka i sa naprawde bardzo zadowolone.

bardzo dobry lekarz,p0lecam warto zaufac czlowiekowi jest starzym lekarzem ale naprawde kompetentnym

Brak słów!! Koszmar ! emeryt nie lekarz !! nie polecam !!

Brak słów!! Koszmar ! emeryt nie lekarz !! nie polecam !!

mierny ten ginekolog ,prawda taka ze bez pieniedzy u tego lekarza nie ma sie co pokazywać nie wiem jak ktos moze placic za takie uslugi,zdecydowanie nie polecam ,ale musialam cos napisac,nie dajcie sie zwiesc komentarzom mysle iz sami znajomi to pisali.Jedyny plus to taki ze opuscilam jego gabinet.

Bałam się pierwszej wizyty u niego ale wyszłam zadowolona.

Bałam się pierwszej wizyty u niego ale wyszłam zadowolona.

świetny lekarz, chodziłam do różnych ginekologów ale tylko ten pomógł mi w mojej chorobie...

lekarz godny polecenia!!!Poleciła mi go kolezanka chodze do niego przez cała ciaze i jestem bardzo zadowolona