dr n. med. Marek Wróbel

Laryngolog

Nie polecam. Żadnej diagnostyki ani konkretnych badań. Po wizycie u lekarza rodzinnego dowiedziałam się więcej. Strata czasu i pieniędzy.

Lekarz dobry dla zdrowych. Zabiegi wykonuje najchętniej na korytarzu lub przy otwartych drzwiach. Po pobraniu wycinka wysyła pacjenta do domu w szlafroku bo szatna zamknięta. Dobrze że na oddziele pracują młodzi lekarze którzy wykryli nowotwór.

U tego lekarza byłam pierwszy i ostatni raz. Poświęcił mi niecałe 5 minut, nie przeprowadził żadnego rzetelnego wywiadu, tylko pobieżnie zajrzał do gardła, nosa i uszu. Więcej na temat swojej infekcji dowiedziałam się od lekarza rodzinnego niż od niego, a dermatolog (u którego byłam z innej przyczyny) przy okazji przebadał i wypytał mnie dużo dokładniej pod kątem gardła i zatok niż pan laryngolog. Podczas wizyty musiałam się dopytywać o dawkowanie, co brać ze starych leków, a czego nie brać, bo pan doktor sam mnie o tym nie poinformował. Mając przed nosem wypis leków ("aż" trzech), które brałam dotychczas, nie zauważył, że wypisał mi taki sam lek, który już biorę. Kiedy zwróciłam mu na to uwagę, to odburknął, że faktycznie się pomylił, ale że przecież mogę tego nie wykupywać. Wyszłam z gabinetu uboższa o 70 złotych i bez żadnej nowej wiedzy na temat swojego zdrowia.

diagnoza ,moja kuznka jest glucha , zalosny facet

diagnoza ,moja kuznka jest glucha , zalosny facet

POLECAM W LEKARZA KARZDEMU KTO CHCE SZYBKO WYZDROWIEC

POLECAM W LEKARZA KARZDEMU KTO CHCE SZYBKO WYZDROWIEC

bylam u kilku lekarzy nikt nie umialpowiedziec co mijest dr wrobel tylko spojrzaj dogardla zaraz powiedzial diagnoze polecam mikolowianka

zamiast leczyc to idzie na łatwizne i od razu do szpitala kieruje

zamiast leczyc to idzie na łatwizne i od razu do szpitala kieruje

Wspaniały specjalista. Jeden z niewielu, którzy uważają, iż pacjent może mieć rację w sytuacjach trudnych do zdiagnozowania.

chodzilam do kilku lekarzy nikt nie rozpoznal choroby dr wrobel tylko spojrzaj mi do gardla od razu znal diagnoze polecam go

Polecam takiego lekarza .Słucha pacjenta z czym przychodzi do niego , przeprowadza badanie ucha. Bardzo dziękuję Panu dr bo w moim przypadku unikłam niepotrzebnej operacji ucha, która była nie potrzebna .