lekarz Marek Żabczuk

Potwierdzam, że Pan Doktor bardzo kompetentny, uprzejmy.Zapewnił szybką i fachową opiekę. Bardzo polecam. Bardzo polecam i dziękuję.

Wspaniały lekarz spokojny zrównoważony fachowiec, za cerował mi pępek, zero problemów po roku czasu. takich nam potrzeba jak do chirurga to do Marka Żabczuka z chirurgii Św. Antoniego z Ząbkowic.

Pan doktor szybko i sprawnie zają się synem. Uspokoił i wszystko konkretnie wytłumaczył. Pomógł i skierował gdzie trzeba udzielając wszystkich niezbędnych wskazówek. Dziękujemy bardzo.

Wybity bark....pan doktor wesoły,uprzejmy,wszystko odbyło się bez bólu,cała załoga bardzo fajna.Naprawde polecam i dziękuje

Pan doktor jest kompetentny i sympatyczny.Dziś przyjmując moją wnuczkę na SOR wykazał się empatią i wiedzą,w przeciwieństwie do dr nauk.med,który młodą pacjentkę z objawami zawału,ostrym zespołem bólowym śródpiersia,zdrętwiałą lewą ręką "zaszczycił" jedynie zdaniem "jest pani za młoda za zawał,trzeba było wziąć tabletkę przeciwbólową i zostać w domu".Pan doktor Żabczuk zajął się nią,zlecił konieczne badania i kroplówkę.Takich lekarzy nam potrzeba.