lekarz Marek Zaborowski

Wenerolog, Dermatolog

Gdyby politycy wykonywali swoje obowiązki tak jak robi to Pan Doktor Zaborowski, Polska płynęłaby mlekiem i miodem.

Metodą wymrażania Pan Doktor usunął z mojej twarzy znamię,które od lat mnie denerwowało i szpeciło.Zrobił to fachowo i prawie bezboleśnie.Zabieg ten przywrócił mi dobre samopoczucie.Dziękuję.

Metodą wymrażania Pan Doktor usunął z mojej twarzy znamię,które
od lat mnie denerwowało i szpeciło.Zrobił to fachowo i prawie
bezboleśnie.Zabieg ten przywrócił mi dobre samopoczucie.Dziękuję.

Dermatolog dostępny m.in. na Ursynowie: dużym plusem jest relatywnie, niezbyt wysoka cena wizyty.

Leczyłem u niego trądzik. Przepisał mi mocny lek nie robiąc mi jakichkolwiek badań.Ba nie raczył nawet później ich zrobić po moich ubocznych dolegliwościach. Naraził moje zdrowie swoim lekceważącym podejściem. Brak zainteresowania pacjentem. Tak jakby leczył po omacku. Zdecydowanie odradzam u niego leczenie bo wydałem dużo pieniędzy a efekty marne. Musze wszystko zaczynać od nowa.

Lekarz bardzo uprzejmy. Poświęca naprawdę dużo czasu pacjentowi i dokładnie tłumaczy jego problem. Odpowiada chętnie na wszelkie pytania. Diagnoza postawiona przez doktora okazała sie trafna. Jedyne niegociągnięcie to niedokładne obejrzenie zmian chorobowych, bo okazało się, że jest ich o wiele więcej niż to dostrzegł Pan doktor po któtkich oględzinach i w zwiazki z tym wymagana jest interwencja chirurgiczna.

ze wstydliwym problemem się zgłosiłem, super miła atomsfera, profesjoinalne podejście do pacjenta.

Kompetentny lekarz, który dokładnie tłumaczy pacjentowi problem zdrowotny, zna się na swojej pracy. Z całego serca polecam tego lekarza.