lekarz Marek Zakosztowicz

Internista

nie często spotykamy takich lekarzy jak Doktor Marek Zakosztowicz od 20 lat leczy mnie i moją rodzinę nigdy nie zawiódł zawsze pomógł jest b.kompetentny uprzejmy ,napewno zawsze polecamy i każdemu życzę takich lekarzy. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest potrzebne.Zawsze udzieli dobrej profesjonalnej pomocy nigdy nas nie zawiódł można zawsze liczyć napomoc.

Dr Zakosztowicz najlepszy lekarz jakiego znam. Zawsze rzeczowo i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Walczy o zdrowie pacjenta do końca kierując na szereg potrzebnych badań i stosując różne kuracje. Polecam tego Lekarza, bo dla Niego liczy się człowiek!