lekarz Marek Zakosztowicz

Niestety gdzieś pan doktor zginął i nie mogę go znaleźć,pewnie miał już dość pacjentów ,którzy tłumnie go odwiedzali

Lekarz Jakich MAŁO - brak słow. Ten, kto się u niego nie Leczył - Ten nie UWIERZY. Poszukuję Tego lekarza już po raz TRZECI i myślę że OSTATNI - poproszę o Informację GDZIE MOGĘ ZNALEŻC Dr. MARKA ZAKOSZTOWICZA - LEKARZA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I LEKARZ - ORZECZNIKA SĄDOWEGO. - IWONA

Szukam Pana p doktorze , jest Pan jedynym lekarzem do którego mam i będę miała zaufanie. Jak do tej pory nie mogę znaleźć , takiego lekarza jak Pan doktorze , który trafnie oceni chorobę a także leczenie , nie mówiąc już o tym , że potrafi Pan pomóc pacjentowi Drodzy Państwo z czystym sumieniem i z całego serca polecam P dr.MARKA ZAKOSZTOWICZA POZDRAWIAM

POZDRAWIAM

Wspaniały Pan Doktor, przemiły.Pełen profesjonalizm,konkretny,a zarazem ciepła osoba. Może koś z Państwa wie gdzie teraz przyjmuje Pan doktor, ponieważ nie wyobrażam sobie innego lekarza który potrafi z taką dokładnością postawić diagnozę i skutecznie wyleczyć. W przychodni Medicus już nie przyjmuje.

Polecam. Dobry lekarz z powołania . Pełen empatii ,cierpliwy ciepły człowiek. leczy całą naszą rodzine i znajomych .NIEZASTAPIONY.

Dr Zakosztowicz najlepszy lekarz jakiego znam. Zawsze rzeczowo i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Walczy o zdrowie pacjenta do końca kierując na szereg potrzebnych badań i stosując różne kuracje. Polecam tego Lekarza, bo dla Niego liczy się człowiek!

nie często spotykamy takich lekarzy jak Doktor Marek Zakosztowicz od 20 lat leczy mnie i moją rodzinę nigdy nie zawiódł zawsze pomógł jest b.kompetentny uprzejmy ,napewno zawsze polecamy i każdemu życzę takich lekarzy. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest potrzebne.Zawsze udzieli dobrej profesjonalnej pomocy nigdy nas nie zawiódł można zawsze liczyć napomoc.