lekarz Marek Żarczyński

Ginekolog

W swoim życiu "zwiedziłam" wiele gabinetów ginekologicznych. Dopiero, gdy trafiłam do pana doktora zobaczyłam, że wizyty u ginekologa mogą wyglądać zupełnie inaczej. Po raz pierwszy byłam u dra Żarczyńskiego na krótko przed zajściem w ciążę. Zauważył u mnie wadę, której do tej pory nie widział żaden inny lekarz. Później prowadził moją ciążę i myślę, że dzięki ostrożności pana doktora jestem mamą ślicznej dziewczynki. Najbardziej szanuję dra za to, że spokojnie i rzeczowo odpowiadał na każde moje pytanie, z szacunkiem wypowiadał się o Człowieczku w moim brzuchu i długo się zastanawiał przy robieniu usg zanim cokolwiek powiedział. Jeśli zarzutem jest fakt, że trzeba poczekać w kolejce, bo nie ma zapisów na godzinę to każdy niech robi tak, jak uważa. Ja wolałam poczekać i mieć poczucie, że w gabinecie już nikt nie patrzy na zegarek, że badanie jest wykonywane dokładnie i spokojnie a przede wszystkim, że moje Maleństwo jest w dobrych rękach. Szanuję pana doktora i polecam Wszystkim oraz pozdrawiam Go serdecznie

Trafiłam do tego lekarza przypadkiem... I to On poratował mnie w krytycznej sytuacji tuż przed cięciem cesarskim. Bliznę "zafundował" mi wspaniałą. :) Przy tym był cierpliwy i troskliwy. Polecam z całego serca. Tak mało rozsławione nazwisko, a z pewnością na to zasługuje.

tak się stało że rodząc troje dzieci w różnych odstępach czasowych trafiłam na tego lekarza i na prawdę nie zamieniła bym na innego miły pomocny cierpliwy zawsze uśmiechnięty na prawdę lekarz z powołania polecam go każdej rodzącej i nie tylko. Jeżeli to przeczyta to chcę jeszcze raz podziękować za wszystko

Jeżeli to przeczyta to chcę jeszcze raz podziękować za wszystko

Polecam, lekarz kompetentny... polecony przez znajomych

Polecam, lekarz kompetentny... polecony przez znajomych

Prowadził moje wszystkie ciąze.

Prowadził moje wszystkie ciąze.

wspaniały człowiek i lekarz, dzięki Niemu urodziłacsię nasza córka:)

wspaniały człowiek i lekarz, dzięki Niemu urodziłacsię nasza córka:)

Super Doktor, kulturalny, fachowy.Chodziłam do Niego w ciąży, poświęcał mi dużo czasu, był spokojny, grzeczny. Naprawde polecam. Pacjentka

uprzejmy, delikatny, cierpliwy, zawsze można do niego zadzwonić, nigdy nie odmówi pomocy

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław