lekarz Marek Żarczyński

W swoim życiu "zwiedziłam" wiele gabinetów ginekologicznych. Dopiero, gdy trafiłam do pana doktora zobaczyłam, że wizyty u ginekologa mogą wyglądać zupełnie inaczej. Po raz pierwszy byłam u dra Żarczyńskiego na krótko przed zajściem w ciążę. Zauważył u mnie wadę, której do tej pory nie widział żaden inny lekarz. Później prowadził moją ciążę i myślę, że dzięki ostrożności pana doktora jestem mamą ślicznej dziewczynki. Najbardziej szanuję dra za to, że spokojnie i rzeczowo odpowiadał na każde moje pytanie, z szacunkiem wypowiadał się o Człowieczku w moim brzuchu i długo się zastanawiał przy robieniu usg zanim cokolwiek powiedział. Jeśli zarzutem jest fakt, że trzeba poczekać w kolejce, bo nie ma zapisów na godzinę to każdy niech robi tak, jak uważa. Ja wolałam poczekać i mieć poczucie, że w gabinecie już nikt nie patrzy na zegarek, że badanie jest wykonywane dokładnie i spokojnie a przede wszystkim, że moje Maleństwo jest w dobrych rękach. Szanuję pana doktora i polecam Wszystkim oraz pozdrawiam Go serdecznie

Polecam, lekarz kompetentny... polecony przez znajomych

Polecam, lekarz kompetentny... polecony przez znajomych

Trafiłam do tego lekarza przypadkiem... I to On poratował mnie w krytycznej sytuacji tuż przed cięciem cesarskim. Bliznę "zafundował" mi wspaniałą. :) Przy tym był cierpliwy i troskliwy. Polecam z całego serca. Tak mało rozsławione nazwisko, a z pewnością na to zasługuje.

tak się stało że rodząc troje dzieci w różnych odstępach czasowych trafiłam na tego lekarza i na prawdę nie zamieniła bym na innego miły pomocny cierpliwy zawsze uśmiechnięty na prawdę lekarz z powołania polecam go każdej rodzącej i nie tylko. Jeżeli to przeczyta to chcę jeszcze raz podziękować za wszystko

Jeżeli to przeczyta to chcę jeszcze raz podziękować za wszystko

wspaniały człowiek i lekarz, dzięki Niemu urodziłacsię nasza córka:)

wspaniały człowiek i lekarz, dzięki Niemu urodziłacsię nasza córka:)

uprzejmy, delikatny, cierpliwy, zawsze można do niego zadzwonić, nigdy nie odmówi pomocy

Super Doktor, kulturalny, fachowy.Chodziłam do Niego w ciąży, poświęcał mi dużo czasu, był spokojny, grzeczny. Naprawde polecam. Pacjentka

Prowadził moje wszystkie ciąze.

Prowadził moje wszystkie ciąze.