lek. med. Marek Zaremba

USG, Internista, Nefrolog

Tydzień temu na piszczeli wykryłam u siebie guzka podskórnego, dziś byłam na USG u lek.Zaremby. Lekarz nie uprzejmy, samo badanie ekspresowe, tylko kilka ruchów po zmianie, na co lekarz stwierdził: "to jest zbyt mała zmiana abym mógł powiedzieć co to jest , nie będę nic spekulował". Aby dowiedzieć się czegoś więcej musiałam sama dopytywać, czy to coś poważnego,co dalej mam z tym robić... nie dostałam żadnej konkretnej porady, ponieważ mój guzek jest "zbyt mały". Nie polecam

Lekarz nadzwyczaj dokladnie dokonał badania i jak widział problem to wnikliwie analizowal stan obecny i poprzednie badania. Udzielił dokładnego wyjaśnienia i zalecił dalszy tryb postępowania. Uważam, że był konkretny i zdecydowany bez nadmiernych uprzjmości. Z takim lekarzem zawsze chcialabym mieć kontakt.

Wracam z wizyty od Pana doktora , powiem tylko tyle że mam nadzieję że jest lepszym lekarzem , niż sprawia wrażenie jako człowiek , dziękuję i pozdrawiam

Very good doctor, professional approach to patients ...Very good doctor, professional approach to patients ...

Zdecydowanie nie polecam. Badanie USG miałam wykonane bardzo szybko, zaledwie w parę minut, tak jakby lekarz chciał mieć to już za sobą. Miałam USG układu moczowego - badanie było wg mnie niepełne, ponieważ po badaniu lekarz nic nie wspomniał o tym, że mam iść do toalety i wrócić z pustym pęcherzem na dalszą część badania (każde moje dotychczasowe badanie USG tego typu składało się z tych 2 części). Ponadto lekarz poddał w wątpliwość konieczność profilaktycznego wykonywania tego typu badań, mimo że osoby z mojej rodziny miały raka układu moczowego; po ...

Ponadto lekarz poddał w wątpliwość konieczność profilaktycznego wykonywania tego typu badań, mimo że osoby z mojej rodziny miały raka układu moczowego; po tym, jak powiedziałam mu że u mojej mamy wykryto raka w wieku 50 lat, lekarz stwierdził "ale Pani ma dopiero trzydzieści kilka"... Czy to znaczy, że nie mam prawa się wcześniej badać i z USG czekać do 50-tki?? Brak słów!!

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Na pewno tu jeszcze wrócę

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Na pewno tu jeszcze wrócę

Zdecydowanie polecam. Dzięki Jego wnikliwym badaniu mam szansę na wyleczenie. Jestem pełen uznania. Dziękuję :)

Miałam wykonywane usg - nim zdążyłam się położyć, już właściwie zaraz wstawałam. Badanie było wykonane bardzo szybko, co budzi moje wątpliwości - czy dokładnie. Zazwyczaj lekarze wykonujący ten typ badania poświęcają mi dużo więcej czasu, dokładnie wszystko sprawdzają. U dr Zaremby badanie odbyło się ekspresowo. Wielki minus przyznaję za niechlujny strój Pana Doktora. Uważam to za bardzo nieprofesjonalne.