dr Marek Żeliński

Ortopeda, Traumatolog

Wspaniały specjalista, lekarz z powołania !!! Świetne podejście do pacjenta, dokładna diagnostyka której efektem jest świetny wynik leczenia!!!! Pomógł mi w momencie kiedy straciłam nadzieje pęknięty krążek dyskowy utrudniał funkcjonowanie w pracy i w życiu codziennym łączył się z ogromnym bólem, kiedy po wielu wizytach u innym lekarzy nikt nie był w stanie mi pomoc trafiłam na pana doktora Marka Zelinskiego który od razu skierował mnie na specjalistyczne badania. Po pełnej diagnostyce rozpoczęliśmy terapie PRP efekty przyszły po kilku tygodniach a dziś już po 2 latach mogę tylko potwierdzić ze Pan doktor jest świetnym lekarzem. Bardzo polecam

Piszę swoją opinię ponieważ byłam pacjentką Pan Doktora Marka Zelinskiego . Wyleczył mnie z bardzo poważnego urazu stawu skokowego , który wydawał się być już skazany na leczenie operacyjne . Za to chciałam Panu Doktorowi , serdecznie podziękować . Poza tym jest człowiekiem bardzo humanistycznie nastawionym w stosunku do pacjenta , co również wydaje mi się bardzo ważne. Podzielam opinie wielu pacjentów , że jest doskonałym specjalistą , bardzo wszechstronnym , znakomicie leczy i dzieci i dorosłych . Właściwie zaczynał od ortopedii dziecięcej , co nie przeszkadza Doktorowi bezustannie rozwijać ...

Podzielam opinie wielu pacjentów , że jest doskonałym specjalistą , bardzo wszechstronnym , znakomicie leczy i dzieci i dorosłych . Właściwie zaczynał od ortopedii dziecięcej , co nie przeszkadza Doktorowi bezustannie rozwijać się w wielu innych kierunkach ORTOBIOLOGIA , Diagnostyka Obrazowa i inne ciekawe kierunki
Tak się również składa , że jestem lekarką i mieszkam w Belfaście .
Pozwolą się odnieść do opinii która zamieszczona jest poniżej i dotyczy dziecka które było prawidłowo leczone z powodu cysty Backera [ stan zapalny cysty dołu podkolanowego ] Znam sprawę doskonale , w każdej chwili mogę zostać świadkiem .
Dziecko miało całkowicie prawidłowo leczoną cystę Backera dołu podkolanowego .
W pierwszej fazie , maści przeciwzapalne , krioterapia lokalna , obniżenie aktywności .
Następnie na usilne nalegania rodziców , cysta była w warunkach absolutnie sterylnych aspirowana i żeby uniknąć nawrotu stanu zapalnego, podany został Kenalog , steryd 0,5 fiolki + przeciwbólowa lidokaina . Opatrunek sterylny ,

I teraz nonsensy które Pani Wiktoria pisze . Po 2 tygodniach [!] - pojawił się stan zapalny/ infekcja - tej okolicy ? Stan zapalny , lub hipotetyczna infekcja zaczynają się do maksimum 4 - 6 godzin po aspiracji - na pewno nie później , a nie po 2 tygodniach . Wiem , że Pan Doktor rozmawiał z lekarzami Szpitala gdzie dziecko trafiło - i opisali , że dziecko trafiło z rozpoznaniem - zespół ciasnoty międzypowięziowej [ compartment syndrome ] - po urazie - który najczęściej powstaje po urazie , nie ma żadnego związku z aspiracją małej cysty Bakera i hipotetyczny infekcją .
Idąc dalej prawnicy Pana Doktora i Kliniki kierują sprawę do Sądu o Defamation - Slander przeciwko Pani Wiktorii oraz Pani która kilkakrotnie dzwoniła z obelgami do Rejestracji Kliniki - Defamation - Libel.
To skandal , żeby ludzie się w ten sposób zachowywali .
........................................................................................
Defamation is a civil wrong where the individual rights of a person are infringed. The remedy for defamation can either be a civil remedy where damages will be paid to the plaintiff or criminal punishment where the accused will be punished with simple imprisonment up to 2 years or a fine or both.

Nie polecam korzystać z usług tego lekarza Pojechałam do lekarza z 2 letnim dzieckiem bo miał guza pod kolanem lekarz bez żadnych badań stwierdził ze to cysta wypisał jakieś kremy do smarowania i kazał przyjechać za miesiąc. Druga wizyta niestety guz który ten lekarz nazwał ‚cystą’ się powiększał lekarz bez żadnego przemyślenia ani Usg ściągnął zawartość guza na żywiąca bez znieczulenia dziecku z nogi i wstrzyknął sterydy 2 tygodnie potem dziecko nie może chodzić zrobiło sie zakażenie bo jak mówi inny lekarz Dr. Zieliński użył brudnej igły. 2 letnie dziecko ...

Nie polecam korzystać z usług tego lekarza
Druga wizyta niestety guz który ten lekarz nazwał ‚cystą’ się powiększał lekarz bez żadnego przemyślenia ani Usg ściągnął zawartość guza na żywiąca bez znieczulenia dziecku z nogi i wstrzyknął sterydy 2 tygodnie potem dziecko nie może chodzić zrobiło sie zakażenie bo jak mówi inny lekarz Dr. Zieliński użył brudnej igły. 2 letnie dziecko właśnie czeka na operacje bo nie może chodzić i po długości nogi idzie dziecku zakażenie. Nie polecam chrońcie swoje dzieci przed tym lekarzem

Polecam Pan Doktora jako bardzo dobrego lekarza . Uratowal moj staw skokowy , ktory wydawal sie nie do uratowanie przed zabiegiem operacyjnym.

Po powaznym wypadku drogowym trafilam do Pan Doktora Marka Zelinskiego - z urazem stawu kolanowego . Przed wypadkiem bylam osoba aktywnie uprawiajaca sport i joge . Czulam sie zagubiona , niepewna jak dalej bedzie przebiegal powrot do zdrowia. Po dokladnym badaniu stawu Pan doktor zdecydowal , ze jak najszybciej wskazane jest wykonanie badania Rezonansu Magnetycznego . Wskazal tez na koniecznosc odciazenia stawu , chodzenie o kulach . Badanie odbylo sie praktycznie w przeciagu kilku dni i odbylam kolejna wizyte . Okazalo sie , ze mam uszkodzone poboczne wiezadlo w stawie ...

Wskazal tez na koniecznosc odciazenia stawu , chodzenie o kulach .
Badanie odbylo sie praktycznie w przeciagu kilku dni i odbylam kolejna wizyte .
Okazalo sie , ze mam uszkodzone poboczne wiezadlo w stawie - naderwane dosc powaznie , lecz nie rozerwane . Inne elementy w stawie byly lekko naruszone .
Pan doktor stwierdzil ze jego zdaniem powinno sie udac odbudowac je terapia biologiczna i jezeli wszystko pojdzie dobrze i leczenie bedzie przebiegac prawidlowo , powinnismy uniknac leczenia operacyjnego.
Zaznaczyl jednak , ze najwazniejsza sprawa jest dotrzymywanie standartow leczenia oraz ustawienie priorytetu wyleczenia na wysokiej pozycji .
Ustalilismy plan leczenia , rowniez - za co jestem bardzo wdzieczna uwzgledniajacy wszystkie moje obowiazki zyciowe oraz inne zajecia.
Rozpoczelismy leczenie osoczem bogatoplytkowym- PRP - z kolagenem w cyklach dwutygodniowych . Dodatkowo suplementy i po pewnym czasie fizjoterapie.
Bylam bardzo zaskoczona , jak po 2- 3 sesjach moj stan zdrowia zaczal ulegac dosc szybiej poprawie . W trakcie leczenia Pan doktor caly czas sie mna zajmowal , prosil o informacje - poniewaz leczenie operacyjne rekonstrukcji wiezadla wciaz nie bylo wykluczone.
Mialam wykonanych 8 sesji leczenia biologicznego , doleczam sie jeszcze fizjoterapia - lecz juz teraz uzyskalam sprawnosc , nawet wieksza od tej przed zabiegiem.
Uprawiam sport , zyje normalnie . Od kilku miesiecy jestem calkowicie wyleczona pacjentka.
Cale leczenia przebiegalo w przyjemnej atmosferze w dosc komfortowych warunkach .
Chcialam podziekowac Panu Doktorowi za nowoczesne i skuteczne leczenie . Polecam wszystkim pacjentom Pan Doktora Marka Zelinskiego .
JOANNA ,

Wyjechalam za granice z Polski po zdobyciu brazowego medalu na mistrzostwach swiata , w sporcie mocno obciążającym górne kończyny .Liczylam na start na Olimpiadzie w Londynie w barwach Wielkiej Brytanii,na co miałam bardzo duże szanse.Federacja Brytyjska obiecała mi to ,pomimo przeszkód formalnych.W międzyczasie niestety przyplątała sie kontuzja stawu barkowego ,potem kolejna .Niemniej jednak trenowałam .Probowalam sie leczyć .Z tego powodu mój start na Olimpiadzie nie doszedł do skutku .Nie wiedziałam gdzie i jak sie leczyć .Z polecenia znajomych w Polskim Komitecie Olimpijskim skontaktowałam sie z Panem Doktorem wraz z listem z PKOL. Pan doktor od razu sie mną zajął .Po wykonaniu badań USG i MRI artografi udało sie szybko znaleść przyczynę i rozpoczęliśmy leczenie ,które po dwuletnim okresie zakończyło sie sukcesem. Do Rio juz nie dam rady ,ale moze jeszcze kiedyś powalczę na wyższym poziomie....Bardzo wdzięczna Anna

Po wizytach u Pana doktora bylam mocna zaskoczona .Pan doktor zbadal mnie ,przeprowadzil szybka diagnostyke,w tym na zaawansowanym ultrasonografie oraz pracowni Rezonansu Magnetycznego w Krakowie [poziom absolutnie europejski ,lekarze opisuja znakomicie ,biegle mowia po angielsku,opisuja rowniez po angielsku swoje wlasne wyniki -pelny profesjonalizm] Najbardziej ucieszyl mnie fakt ,ze wlasciwie po okresie okolo 6 tygodni ,bylam w pelni zdiagnozowana,rozumialam przyczyny oraz istote swojej choroby . Rozpoczelismy leczenie bioregeneracyjne mojego chorego sciegna i juz czuje sie lepiej Fizjoterapia przebiega sprawnie. Ucze sie odbudowy ruchu. Wiem ,ze to dopiero poczatek,ale tak wyobrazam sobie ...

Fizjoterapia przebiega sprawnie.
Ucze sie odbudowy ruchu.
Wiem ,ze to dopiero poczatek,ale tak wyobrazam sobie nowoczesna medycyne.
Pan doktor dokladnie mi wytlumaczyl na planszach na czym polega problem,jakie sa prognozy oraz jakie leczenie mozna w tej sytulacji podjac w swietle aktualnej wiedzy medycznej .
A jak okolo dwoch lat przechodzilam leczenie-glownie objawowe,obciazajace moj przewod pokarmowy.
Bez diagnostyki i znalezienia przyczyny .
A jak bardzo lubie uprawiac sport.od dziecka jestem do tego przyzwyczajona .
Jestem bardzo wdzieczna za wyleczenie,polecam wszystkim pana Doktora Marka ,ktory jest jednoczesnie osoba bardzoprzyjazna,sympatyczna dla pacjetow.
Na nastepna wizyte wybieram sie z mezem i nasza coreczka

Chce tylko potwierdzic opinie , ze Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalista .To porzadny i uczciwy czlowiek . Czasami obok profesjonalizmu potrzebna jest zwykla przyzwoitosc . Przyjmuje pacjentow wlasciwie glownie z polecenia . Katarzyna Raczynska.

Gram regularnie w tenisa i od pewnego czasu zaczałem odczuwać dolegliwości prawego stawu łokciowego.Dolegliwosci narastaly .Zaczolem tez odczuwać drętwienia dloni ,bole nocne .Zpolecenia naszych wspólnych znajomych rozpoczolem leczenie u pana Doktora Marka Zelinskiego .Po wykonaniu badania elektrofizjologicznego EMG ,Pan Doktor wykonal mi zawansowane badanie USG przyczepów sciegien oraz nerwu , gdzie moglem zobaczyć ucisniety nerw on rozmiarze 1/4 milimetra , Rozpoczelismy leczenia skojarzone. Terapie PRP osoczem bogatoplytkowym , mikroinjekcje kolagenem i sterydowe nakłucia. Za każdym razem kinesiotapping taśmami silikonowymi , Efekty przyszly po około 8 tygodniach i sa bardzo dobre i mam nadzieje , ze trwale . Chodze tez na zabiegi fizjoterapii . Pan Doktor poswieca pacjentom bardzo dużo czasu 45- 60 minut , w związku z tym leczenie nie jest tanie . Jedna z moich wizyt trwala 1,5 godziny . Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista , wiem , ze wciąż się rozwija zawodowo na terenie całej Europy. Reasumujac bardzo dobrze , ze polskie srodowisko mi nie tylko ma takiego lekarza . Uczciwy i porządny człowiek .Może powinien przyjmować znacznie częściej ? Polecam Pana Doktora wszystkim pacjentom o wysokim poziomie motywacji do leczenia oraz realistycznymi oczekiwaniami co do spodziewanych efektow . Bardzon dziekuje za poswieconyn czas , wyleczenie.

Bylismy u Pana Doktora Zelinskiego z naszym synem Adasiem na badaniu USG stawow biodrowych.Bylismy nieco zdenerwowani poniewaz dziecko juz mialo wykonane badanie USG stawow biodrowych,jednakze opis badania byl nieprezyzyjny , nie otrzymalismy rowniez wydrukow obrazow -co czyni dokumentacje niekompletna . W badaniu okazalo sie ze dziecko ma w jednym stawie wysoka dysplazje stawu ,drugi staw jest prawidlowy ,jeszcze niedojrzalyco w tym wieku jest prawidlowe .Pan Doktor zlecil konieczne w tym wypadku badanie RTG stawow ,zeby dokumentacja byla kompletna oraz w celu dokonania pomiarow .Wykonalismy je w dwa dni . Rozpoznanie ...

Rozpoznanie potwierdzilo sie .W zwiazku z tym ,ze dalsze leczenie w warunkach poradni bylo juz niemozliwe {bardzo prawdopodobny pobyt dziecka w szpitalu na wyciagu OHE},Pan Doktor zaproponowal nam kilka mozliwosci leczenia - w roznych dobrze mu znanych osrodkach ,u znanych mu bardzo dobrych osobiscie ortopedow dzieciecych ,zapleczem szpitalnym.
Wybralismytaka umozliwia podjecie dalszego leczenia natychmiast ,bez kolejek i czekania ,co w ogole -w szczegolnosci w przypadku niemowlecia jest fatalne .Jestesmy zadowoleni z wysokiego poziomu leczenia ,szybkiego dzialania i osobistego zaangazowania Pana Doktora .
Polecamy wszystkim pacjentom.
Bardzo wysoki profesjonalizm i kultura osobista. Zadowoleni rodzice Adasia