dr Marek Żeliński

Ortopeda, Traumatolog

Kilka miesięcy temu bylam u Pana Doktora Marka Zelinskiego po sportowym uszkodzeniu sciegna Achillesa.Pan Doktor zaproponował mi dokładne badanie USG,ktore wykonal na ultrasonografie dobrej klasy .Badanie wykazalo naderwanie sciegna ,blizne.Rozpoczelismy rehabilitacje która przebiegla bardzo profesjonalnie.Jakis czas chodziłam o kulach,zeby całkowicie odciazyc stopę.Kilka iniekcji z kolagenu i regularny kinesiotapping poprawiły sytułację.Uraz ścięgna goił się biologicznie.Po pewnym czasie rozpoczelismy terapie osoczem bogatoplytkowym,ktoraz wlasnie zaniedlugo się konczy .Wykonuje w domu coraz bardziej zaawansowane ćwiczenia ,przerwa w pracy okazala się korzystna ,caly czas uczęszczam na fizjoterapie. Tak wiec udało się uniknąć leczenia operacyjnego.Jestem bardzo ...

Tak wiec udało się uniknąć leczenia operacyjnego.Jestem bardzo wdzieczna za profesjonalne leczenie u Pana Doktora oraz jego zespołu.
Za bardzo dobra diagnostykę ultrasonograficzna gdzie mogłam zobaczyć swoja blizne nawet poniżej 1 milimetra .Polecam wszystkim .Profesjonalista wysokiej klasy .Przy tym bardzo mily i zyczliwy ,wszystko dokładnie tłumaczy ,uwzglednia potrzeby pacjeta.
Pozdrawiam Karolina Orlinska

Bardzo dobry specjalista w szczrgolnosci jezeli chodzi o badania USG stawow biodrowych u niemowlat . Mily dla pacjentow. Bardzo dokladny. Profesjonalista.

Bardzo dobry profesjonalny lekarz. Staranny i dokladny. Sympatyczny i mily dla pacjentow. Swoim poacjentom poswiaca bardzo duzo czasu. Profesjonalista . Polecam.

Swoim poacjentom poswiaca bardzo duzo czasu. Profesjonalista . Polecam.

Bardzo mily i profesjonalny lekarz. Jestem mile zaskoczona sposobem , nowoczesnoscia i efektami leczenia. Pomomo prob leczenia gdzie indziej Pan Doktor wyleczyl mnie wrza ze fizjoterapeutka calkowicie . Szczerze polecam. .

Bylam z moja corka u Pana Doktora ,poniewaz mieszkam w Wielkiej Brytani juz 6 lat i nikt nigdy nie badal postawy mojego dziecka ,ani zaproponowal takiego badania .Corka jest wysoka ,niepokoilo nas z mezem to juz od dluzszego czasu .Pan Doktor Marek okazal sie milym czlowiekiem ,szybko nawiazal kontakt z dzieckiem ,badanie stop a glownie kregoslupa i calej postawy oraz chodu powiodlo sie .Niezbedne okazalo sie wykonanie pojedynczego zdjecia kregoslupa -ktore wykonalismy.Badanie RTG -niestety potwierdzilo badanie lekarskie,ze moja corka ma boczne skrzywienie kregoslupa .I nagle mile zaskoczenie ,Pan doktor ma zespol fizjoterapeutow ,ktorzy maja bardo dobre kwalifikacje i co najewazniejsze 8-10 letnie duze w ilosci i jakosci doswiadczenie w leczeniu tego typu schorzen .Moja corka chodzi do fizjoterapeuty juz rok ,cwiczy w domu,regularnie rowniez stara sie chodzic na basen i plywac zgodnie z zaleceniami.Wszystkim rodzicom polecam Pana Doktora .Jest bardzo dobrym lekarzem,wizyty to naprawde przyjemnosc ,bardzo dobry kontak nawiazuje z dziecmi i motywuje je do pracy ,poniewaz cwiczenia w domu i basen sa bardzo wazne .Nie musimy corki naklaniac do cwiczen ,widac wyrazne efekty poprawy.Tak powinno wygladac profesjonalne leczenie .Za niedlugo fizjoterapeuta bedzie badal dzieci w polskich szkolach .Pozdrawiam i zachecam wszystkich zmotywowanych rodzicow

. Bylam u Pan Doktora z powtarzajacymi sie doleglowosciami wielu stawow . Leczylam sie w trzech osrodkach wczesniej , lecz bezskutecznie. Po badaniu lekarskim Pan Doktor stwierdzil , ze prawdopodobnie powinnam leczyc sie u reumatologa , ale skoro nikt mi wczesniej nie wykonal badan reumatologicznych - to skierowal mnie na badania pelnego profilu reumatologicznego. Badania potwierdzily , ze wyniki sa znacznie dodatnie , co oznaczalo , Pan Doktor zaproponowalmi kilka wariantow leczenia u dobrego reumatologa. Lecze sie i nareszcie wszystko wraca do normy . Jestem wdzieczna i podziwiam szeroki zakres ...

Lecze sie i nareszcie wszystko wraca do normy . Jestem wdzieczna i podziwiam szeroki zakres wiedzy Doktora.
Wszystkim szczerze polecam.

Jestem po wypadku samochodowym ,wczesniej o ile praca w banku mi pozwalala staralem sie amatorsko uprawiac kilka sportow ktore lubie .Niestety zdarzyl sie wypadek i w zwiazku z tym ,ze wielu znajomycj leczy sie rowniez u P.Doktora Marka udalem sie na wizyte .Pan Doktor zbadal mnie dokladnie wykonal bardzo czytelnie USG ktore ,wykazalo ze powinienem leczyc sie aby uratowac sciegno przed zabiegiem operacyjnym.Rospoczelismy leczenie -osoczem bogatoplytkowym i czynnikami wzrostu-aby uzyskac naprawe komorkami maciezystymi sciegna.Polaczone to zostalo z fizjoterapia w moim miejscu zamieszkania ,na ktore dostalem skierowanie.Poczatkowo sam bylem ciekaw efektu,poczatek nie byl piorunujacy,ale teraz trzy miesiace po wypadku wszystko funkcjonuje bardzo sprawnie ,jestem chyba nawet bardziej sprawny niz przed wypadkiem .Pan doktor to prawdziwy profesjonalista-moim zdaniem bardzo dobrze potrafi dobrac leczenie do schorzenia ,nie zajmuje sie rzeczami na ktorych zna sie mniej .Kieruje do innych lekarzy ktorzy sie w tym specjalizuja .Zapewnia tym samym logiczny ciag leczenia.Dla pacjetow jest mily ,sympatyczny,lecz stanowczy,jezeli pacjet ma motywacje do leczenia.Polecam prawdziwego profesjonaliste,a przede wszystkim czlowieka ktory bardzo rozumie potrzeby i sytulacje pacjeta .Mark Kelly

Byliśmy z żoną i naszym 4 tygodniowym syna u Pana Doktoraz dwoma problemami - wizyta oraz badanie USG stawów biodrowych w naszego noworodka oraz USG nerwów przedramienia u mnie . Nie spodziewaliśmy się takiego profesjonalizmu wizyty lekarskiej. Pan Doktor najpierw wykonał USG bioderek , objaśniając wszystkie elementy widoczne na monitorach , czym one są , jakie jest ich ułożenie , co danu obraz oznacza . Po wyznaczeniu wszystkich linii i kątów - następnie udzielił nam bardzo przekonującego instruktażu dla rodziców. Jak nosić dziecko , w jakich nosidełkach na codzień , jakie są wskazane do podróży , nawet do podroży samolotem . Kąty w stawach fizjologiczne dla dziecka . Jakie pozycje u ułożenia moga sprzyjać rozwoju DDH , czyli rozwojowej dysplazji stawów biodrowych. Cierpliwie odpowiadał na nasze pytania , a mieliśmy ich sporo . Na pewno przyjdziemy na kolejną wizytę , aż stawy osiągną stan dojrzałości fizjologicznej. Następnie poprosiłem Pana Doktora zgodnie z wczesniej umówionym terminem - o wykonanie badania USG nerwów prawego przedramienia , ponieważ jak wcześniej rozmawialiśmy miewam obresowe problemy z zespołami ucisków prawej ręki . Na tej klasy sprzęcie którym Dr Marek dysponuje badanie wypadło bardzo wyraźnie , Pan Doktor cały czas objaśniał przebieg nerwów , zatrzymując obraz kiedy było to istotne. Szczególnie pomocne okazało sie badanie Color HD Doppler i dało się ustalić przyczynę ucisku , tym bardziej , że wcześniej wykonałem badanie EMG. Obraz został utrwalony jako film na płycie DVD . Jesteśmy bardzo wdzięczni . Bardzo wysoki profesjonalizm - szczególnie badań . Wielu naszych znajomych poleca Pana Doktora . My gorąco polecamy również . Oby więcej takich lekarzy.

Jestem po cięzkim wypadku stawu skokowego w pracy.leczenie w poprzednim ośrodku było bardzo zaniedbane. Starciłem mnóstwo czasu , cierpiałem , nie mogłem pracować. za radą kolegi którego Pan Doktor wyleczył bardzo profesjonalnie trafiłem do dr Marka. Wspaniały człowiek i lekarz. Szybko w Voxelu w Warszawie wykonaliśmy badanie Rezonansu Magnetycznego- które wykazało całkowite zerwanie więzadła w stawie skokowym. Jestem już 8 miesięcy po zabiegu operacyjnym w Klinice Św. Łukasza w Bielsku - Białej[ dr Bogusław Sadlik - wielkie podziękowanie znakomity lekarz ] Przeszedłem pełen cykl rehabilitacji. Czuję sie dobrze , biegam nawet 6 km czasami. Prawdziwy zespól profesjonalistów i nowoczesne leczenie. Szczerze polecam . Jan Kijańczyk.

Udałam sie do Pana Doktora za radą koleżanki . Uprawiam sport i od dłuższego czasu dokucza mi dolegliwość lewego ścięgna Achillesa. Po starannym badaniu USG Pan Doktor pokazywał mi wszystkie struktury ścięgna i pochewki - gdzie stan zapalny jest najbardziej nasilony. Następnie zaproponował mo leczenie osoczem bogatopłytkowym i czynnikami wzrostu. Zgodziłam się tym bardziej , że ostatnio sporo czytałam na ten temat. Leczenie udało się , stan zapalny minął , ścięgno nie boli. Aktualnie jestem pod opieką fizjoterapeuty Pana Doktora , powoli wracam do zdrowia i mam nadzieję - niebawem do sportu. Sporo moich znajomych jest pacjentami dr Marka , nasze dzieci też . Oby jak najwięcej takich profesjonalnych lekarzy.