lekarz Marek Zielinski

Kardiolog

Dr.Marek Zieliński to specjalista który przeprowadził skomplikowany zabieg dzięki temu mogę funkcjonować i swobodnie się poruszać chwała Mu za to że pomaga również innym chorym.Jest Pan super człowiekiem .Pacjent Janek

Pan Marek jest bardzo miły to prawda i pracuje na oddziale kardiologicznym w, szpitalu ale czy jest specjalistą kardiologiem ? Oj chyba jednak nie ! Jest po prostu lekarzem. Pozdrawiam.

wspanialy lekarz polecam !! lekarz z powolania

wspanialy lekarz polecam !!
lekarz z powolania

Wspaniały lekarz, kompetentny, wspaniale przekazuje wiedzę. Dzięki Niemu zaczęłam normalnie funkcjonować. Polecam, bo takich lekarzy jak na lekarswo.

zdolny fachowiec, komunikatywny i wzbudzający zaufanie lekarz.

zdolny fachowiec, komunikatywny i wzbudzający zaufanie lekarz.

zdolny fachowiec, komunikatywny, sympatyczny człowiek.

zdolny fachowiec, komunikatywny, sympatyczny człowiek.

ta asystenka AGNIESIA, panusia z pieknymi klipsami pazurkami i piekna mordka ktora goli rozowa maszynka piersi z klatka piersiowa a co najgorsze drazni znamiona pieprzyki skory ktore sie przenosza bo nie umi przyczepic holdera na malym zaroscie drapie lepiej czyjesz klatki piersiowej niz swoi wzgorek lonowy nie jebnie sie lalunia ze znamion sie nie rusza ktore swedza i piecza prze drapanie maszynka do golenia ,a teraz laser bedzie mnie kosztowal bo wygolila jak szympansa,wyrywanie wlosow nic nie daje i upalanie zapalniczka .

Nie ważne czy wizyta jest prywatna czy na NFZ Pan doktor poświęca pacjentowi tyle samo uwagi i czasu. Godny zaufania, dzięki niemu moja mama wróciła do zdrowia. A ten anonim piszący opinie poniżej niech się najpierw zastanowi nad tym o o czym pisze bo wypowiada się w sposób prymitywny i żenujący. Do tego jego wypowiedzi całkowicie mijają się z prawdą bo co wspólnego ma kariolog z kręgosłupem. Śmieszne!

lekarz zieliński kardiolog z ostrowa wielkopolskiego uszkodził mu rdzeń kręgowy i zrobiłgo inwalidą życze temu lekarzowi żeby czuł się tak jak mój dziadek jak go załatwił życze mu takiej męczarni jak mojemu dziadkowi teń zieliński to świnia ham i żeby zdychał z bólu świnia jedna

Znakomity,kompetentny i oddany pacjentowi lekarz.

Znakomity,kompetentny i oddany pacjentowi lekarz.