lekarz Marek Zielinski

Kardiolog

wspaniały lekarz:) konkretny i mega uprzejmy, co ważne, bo coraz więcej chamów spotykam jeśli chodzi o lekarzy .. nic więcej nie trzeba mówić !:)

Nie ważne czy wizyta jest prywatna czy na NFZ Pan doktor poświęca pacjentowi tyle samo uwagi i czasu. Godny zaufania, dzięki niemu moja mama wróciła do zdrowia. A ten anonim piszący opinie poniżej niech się najpierw zastanowi nad tym o o czym pisze bo wypowiada się w sposób prymitywny i żenujący. Do tego jego wypowiedzi całkowicie mijają się z prawdą bo co wspólnego ma kariolog z kręgosłupem. Śmieszne!

ta asystenka AGNIESIA, panusia z pieknymi klipsami pazurkami i piekna mordka ktora goli rozowa maszynka piersi z klatka piersiowa a co najgorsze drazni znamiona pieprzyki skory ktore sie przenosza bo nie umi przyczepic holdera na malym zaroscie drapie lepiej czyjesz klatki piersiowej niz swoi wzgorek lonowy nie jebnie sie lalunia ze znamion sie nie rusza ktore swedza i piecza prze drapanie maszynka do golenia ,a teraz laser bedzie mnie kosztowal bo wygolila jak szympansa,wyrywanie wlosow nic nie daje i upalanie zapalniczka .

wspanialy lekarz polecam !! lekarz z powolania

wspanialy lekarz polecam !!
lekarz z powolania

Wspaniały lekarz, kompetentny, wspaniale przekazuje wiedzę. Dzięki Niemu zaczęłam normalnie funkcjonować. Polecam, bo takich lekarzy jak na lekarswo.

zdolny fachowiec, komunikatywny i wzbudzający zaufanie lekarz.

zdolny fachowiec, komunikatywny i wzbudzający zaufanie lekarz.

zdolny fachowiec, komunikatywny, sympatyczny człowiek.

zdolny fachowiec, komunikatywny, sympatyczny człowiek.

Rewelacyjny człowiek i lekarz. Postawił mnie na nogi, kiedy tego potrzebowałam. Dobrał leki i z czystym sumieniem moge polecić go wszystkim

człowiek godny zaufania, zaangażowany i skuteczny lekarz. pozdrawiam.

człowiek godny zaufania, zaangażowany i skuteczny lekarz. pozdrawiam.

Znakomity,kompetentny i oddany pacjentowi lekarz.

Znakomity,kompetentny i oddany pacjentowi lekarz.