dr Marek Zuber

Anestezjolog

Czekając na wizytę lekarza była przejęta. Nigdy wcześniej nie widziałam się z anestezjologiem,nie wiedziałam jak to przebiega. Od razu gdy Doktor wszedł wiedziałam,że będzie to owocna wizyta. Uśmiechnięty,pozytywny,bardzo miły i przyjazny. Zbada od stóp do głów,porozmawia troszkę. Wykazuje pełne zaangażowanie w to co robi. Ciepły,serdeczny i pamięta o pacjencie przed zabiegiem jak i po. Gorąco polecam.

Lekarz bardzo dobry polecam każdemu:-)przed zabiegiem na staw skokowy bardzo się denerwowałam ale gdy przyszedł pan anestezjolog porozmawiał ze mną szczerze podniósł na duchu naprawę bardzo miły i sympatyczny powiedział wszystko o znieczuleniu pożartował i już wiedziałam że jesteś pod dobrymi rękami moja mama te była bardzo zadowolona bo ja mam dopiero piętnaście lat więc taki lekarz który miał ze mną dobry kontakt to coś naprawdę miłego wiedziałam że nie mam się już czego bać ;-) klinika sportu w żorach jest najlepszą klinika jaką znam a najlepszym. Chirurgiem ortopedą traumatologiem jest dr.Mariusz Smolik a anestezjologiem dr. Marek Zuber naprawdę polecam mile profesjonalne podejście. Pierwszy raz trafiłam na tak celnych lekarzy dzięki nim moja noga została uratowana :-)

Wspaniały lekarz-anestezjolog, bardzo serdeczny człowiek, całym sercem oddany swojej pracy.Był wsparciem dla mojego syna przed i po operacji.

Rzeczowy, konkretny. Po wizycie konsultacyjnej tego anestezjologa przed operacją, człowiek zbędnych bez obaw o część anestezjologiczną kładzie się pod nóż.

Profesjonalizm i miłe podejście do pacjenta. Doktor ZUBER jest super człowiekiem, przed operacją wszystko jasno wytłumaczył i nic juz się nie bałem.Czułem się pewnie pod jego opieka.POLECAM

Profesjonalizm i miłe podejście do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Żory"?

Os.700-Lecia PU-16
"Eskulap" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością