dr Marek Zuber

Anestezjolog

Rzeczowy, konkretny specjalista. Wytłumaczył, odpowiedział cierpliwie na zadane pytania (i to z uśmiechem na twarzy:). Mniej się przy nim bałam. Przy znieczuleniu mówił co będzie w danej chwili robił...profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Dziękuję

Czekając na wizytę lekarza była przejęta. Nigdy wcześniej nie widziałam się z anestezjologiem,nie wiedziałam jak to przebiega. Od razu gdy Doktor wszedł wiedziałam,że będzie to owocna wizyta. Uśmiechnięty,pozytywny,bardzo miły i przyjazny. Zbada od stóp do głów,porozmawia troszkę. Wykazuje pełne zaangażowanie w to co robi. Ciepły,serdeczny i pamięta o pacjencie przed zabiegiem jak i po. Gorąco polecam.

Lekarz bardzo dobry polecam każdemu:-)przed zabiegiem na staw skokowy bardzo się denerwowałam ale gdy przyszedł pan anestezjolog porozmawiał ze mną szczerze podniósł na duchu naprawę bardzo miły i sympatyczny powiedział wszystko o znieczuleniu pożartował i już wiedziałam że jesteś pod dobrymi rękami moja mama te była bardzo zadowolona bo ja mam dopiero piętnaście lat więc taki lekarz który miał ze mną dobry kontakt to coś naprawdę miłego wiedziałam że nie mam się już czego bać ;-) klinika sportu w żorach jest najlepszą klinika jaką znam a najlepszym. Chirurgiem ortopedą traumatologiem jest dr.Mariusz Smolik a anestezjologiem dr. Marek Zuber naprawdę polecam mile profesjonalne podejście. Pierwszy raz trafiłam na tak celnych lekarzy dzięki nim moja noga została uratowana :-)

Wspaniały lekarz-anestezjolog, bardzo serdeczny człowiek, całym sercem oddany swojej pracy.Był wsparciem dla mojego syna przed i po operacji.

Rzeczowy, konkretny. Po wizycie konsultacyjnej tego anestezjologa przed operacją, człowiek zbędnych bez obaw o część anestezjologiczną kładzie się pod nóż.

Profesjonalizm i miłe podejście do pacjenta. Doktor ZUBER jest super człowiekiem, przed operacją wszystko jasno wytłumaczył i nic juz się nie bałem.Czułem się pewnie pod jego opieka.POLECAM

Profesjonalizm i miłe podejście do pacjenta.

Miałam okazję poznać dr. podczas rkonstrukcji ACL (przeprowadzona prze dr. Deca- wspaniały lekarz). Bardzo rzeczowy, miły i z poczuciem humoru. Rozwiał wszystkie moje wątpliwości i obawy.:)

Bardzo miły, kompetentny anestezjolog. Miałam z nim do czynienia w Sport - klinice w Żorach przy okazji Zabiegu na ACL wykonywanego przed dr Deca (ortopeda na 6+++). Kładąc się na stół operacyjny wiedziałam wszystko co powinnam wiedzieć, aby czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że obudzę się za godzinę:) Przy tym dr Zuber ma fantastyczne poczucie humoru dzięki czemu, aż chce się iść pod nóż:D