Dodaj opinię Umów wizytę

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu. Pracowała w Klinice Chirurgii Dziecięcej przy ulicy Litewskiej w Warszawie, w Centrum Zdrowia Dziecka, w Instytucie Matki i Dziecka w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży. Odbyła liczne kursy i staże krajowe oraz zagraniczne m.in. z onkologii, chirurgii i urologii dziecięcej, ginekologii, pediatrii.

Witam! Synek miał operowany rozszczep wargi i podniebienia twardego i miękkiego w IMIDzie przez Panią Doktor. Wówczas miał 8 miesięcy. Dzisiaj ma 1,5roczku i nic nie widać, rewelacyjne wykonanie, kilka razy dziennie kontrolowała stan dziecka, byłam zaskoczona jej opiekuńczością. Jeszcze przed samym wyjściem do domu po 24 h dyżurze kontrolowała stan zdrowia syna. Każdy krok postępowania wyjaśniony całkowicie i profesjonalnie. Jestem pełna podziwu dla Pani Doktor!

BARDZO DOBRY SPECJALISTA. KONKRETNA I KOMPETENTNA. WIDAĆ ZE MA RĘKĘ DO SZYCIA. WIDAJE MI SIĘ ŻE FEMENISTKĄ :))

Super lekarz!Fachowość i zaangażowanie to największy atut pan doktor.

Super lekarz!Fachowość i zaangażowanie to największy atut pan doktor.

omijać szerokim łukiem! już po chwili kontaktu zorientowałam się, że to kobieta wyładowująca swoje frustracje, kompleksy i zawiść na małym pacjencie i jego matce. Brak pokory i powołania.

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie