1,9
2,1

Pani doktor niemiła nieprofesjonalna niepunktualna z brakiem podejścia do pacjenta. Nie słucha nie chce w żaden sposób pomóc tylko się wymadrza, a brak wiedzy z jej strony i brak chęci zapoznania się z jednostką chorobowa z którą ma doczynienia jest rażące.Nie powinna pracować jako lekarz.

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Lekarz nie słucha pacjenta (wie lepiej). Zdecydowanie nie polecam.

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Lekarz nie słucha pacjenta (wie lepiej).

Zdecydowanie nie polecam.

Prowadzony wywiad przez Panią doktor to kpina. Nie słucha pacjenta i nie wiem czy w takim przypadku można postawić dobrą diagnozę.

Za uprzejmość postawiłabym -1. Bardzo niemiła osoba, w życiu nie spotkałam się z takim lekarzem. Odgórne traktowanie pacjenta, brak empatii. Zgadzam się że wszystkimi poprzednimi negatywnymi opiniami. Jeśli chodzi kompetencje, to ciężko powiedzieć, zbadała i tyle.

Jeśli chodzi kompetencje, to ciężko powiedzieć, zbadała i tyle.

Podważanie opinii poprzedniej diagnozy w ramach konsultacji telefonicznej. Przez to właściwe leki przyjmę później (bo dopiero po kolejnej wizycie u innego laryngologa).

Podzielam komentarz, ze dla takich lekarzy oceny powinna wynosić 0. Zero empatii, zero współpracy. Podważanie opinii innych lekarzy. Brak zbadania pacjenta.

Pani Doktor nie miła, zajrzała do ucha na 2 sekundy, nie spojrzała na drugie ucho. Zleciła leczenie, zobaczymy czy pomoże, natomiast traktowanie pacjenta i badanie na niskim poziomie.

Wizyta trwała może 3minuty. Zero zaangażowania, brak holistycznego podejścia do małego pacjenta. Pani dr nawet nie osłuchała dziecka przy mocnym i intensywnym kaszlu. Zajrzała w gardło i uszy od niechcenia, nie mówiąc czy jest dobrze czy złe. Od pani dr nie dowiedziałam się nic o stanie zdrowia dziecka. Wg mnie wizyta - strata czasu. Żadnych zaleceń, żadnej ścieżki leczenia. Dziecko jak kaszlalo tak kaszle dalej. Żałuje straconego czasu. Jednocześnie współczuje innym pacjentom.

Zdecydowanie odradzam! Zmarnowany czas! Lekarka przerwała mi w połowie zbierania wywiadu stawiając diagnozę podważającą wszystkie wcześniejsze. Zupełnie zignorowała moje uwagi, badanie jak i wywiad powierzchowne, a ona sama okropnie niesympatyczna. Ręce mi opadły po wyjściu z tego gabinetu, fatalne doświadczenie.

opadły po wyjściu z tego gabinetu, fatalne doświadczenie.

Trafiłam do pani Dr przypadkiem z dzieckiem, u którego pediatra nie znalazł stanu zapalnego ucha. Doktor znalazła. Po wyjściu z gabinetu zaczęłam czytać opinie o doktor i przeraziła mnie ilość negatywnych. Jednak fakt, ze głównie dotyczą one „oschłości” z czym w sumie się zgadzam, nie ma wiele konkretów na temat jej diagnoz i kompetencji. Poszliśmy następnego dnia do innego laryngologa i okazało się, ze dr dobrze zdiagnozowała nasze dziecko. I ok chcemy czuć się dobrze w gabinecie, dlatego my zostaniemy u tego laryngologa, który i w tej kwestii spełnia nasze oczekiwania i potwierdził diagnozę Dr Bączek, ale muszę napisać ze nie jej sympatia jest najważniejsza a trafne diagnozy. To jak najbardziej trzeba jej oddać. Natomiast rzeczywiście jest jakby zmęczona pytaniami pacjentów 😊 zależy czy chcecie mieć dobra diagnozę czy do tego uśmiech i cierpliwość. Tu jest tylko to pierwsze. Ale chyba najważniejsze.