lekarz Maria Baran

2,5

Pani doktor Baran to typowy przedstawiciel lekarzy jak się przejmuje ludzi na NFZ. Leczę oczy od roku na zespół suchego oka prywatnie nigdy nie spotkałam się w żadnym gabinecie z takim czymś. Ta okulistka to bardzo nieprzyjemna niemiła osoba.Nie radzę Paniom przyjść w makijażu na wizytę lekarską do tej Pani doktor. Zostałam również oburczana że w tej pani gabinecie wyraziłam się terminem nie medycznym czyli że mam zapalenie oka. Na samym początku jak weszłam od razu nie spodobałam się Pani doktor bo powiedziałam w rejestracji że mam pierwszą grupę inwalidztwa ...

okulistka to bardzo nieprzyjemna niemiła osoba.Nie radzę Paniom przyjść w makijażu na wizytę lekarską do tej Pani doktor. Zostałam również oburczana że w tej pani gabinecie wyraziłam się terminem nie medycznym czyli że mam zapalenie oka. Na samym początku jak weszłam od razu nie spodobałam się Pani doktor bo powiedziałam w rejestracji że mam pierwszą grupę inwalidztwa i proszę o przyjęcie mnie bez kolejki. Dlatego jak tylko weszłam zostalam poinformowana że jak mam jakiś problem to mam zgłaszać w gabinecie. Co to za zwyczaje ? nie wiem. Pokazałam pani doktor xero dokumentów że leczę się od roku na zapalenie spojówek na zespół suchego oka na nawracające się zapalenia oczu. W swoim skierowaniu do dalszego leczenia pani doktor dała tytu,:ł do konsultacji. Za to że Pani doktor Baran ma dobrą wiedzę medyczną okulistyczną i zobaczyła że naprawdę jestem chora nie udaje i skierowanie dala to wystawiam pani doktor Baran jedną gwiazdkę. I oczywiście NIE !!!! -polecam.

Bardzo miła Pani Doktor,kompetentna,profesjonalna.Dokladnie wytłumaczyla i rozwiała moje wątpliwości. Uczciwie mogę polecić wizytę u Doktor Baran.

Odległe wolne terminy w rejestracji do lekarza

Odległe wolne terminy w rejestracji do lekarza