Pani Doktor jest niesamowicie wspaniałą osobą, posiada dużą wiedze, jest profesjonalna, poświęca należyty czas, a co najważniejsze ma podejście do dzieci. Mój 2,5 letni syn dal sie zbadac bez slowa sprzeciwu. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Polecam

Polecam

Polecam Panią doktor bardzo miła, sympatyczna osoba, bardzo konkretną. Pomogła mojej córce 10 lat temu, wszyscy postawili kreskę że już się nic nie da zrobić a Pani doktor pomogła. Po tylu latach nic się nie zmieniło inny laryngolog stwierdził alergię u córki, nie dawało mi spokoju spuchnięte czoło, ból ucha, pani doktor po zbadaniu córki stwierdziła zapalenie ucha, skierowała na prześwietlenie zatok. Po podaniu leków córka poczuła ogromną ulgę. Uważam że warto zaufać pani doktor.

Super lekarz! Moje dziecko miało wycięte migdałki w Chorzowie, pani doktor fantastycznie się nami zajęła!

poleca pania doktor bo bardzo mi pomog la

poleca pania doktor bo bardzo mi pomog la

Bardzo dobry lekarz,profesjonalista .ma bardzo dobre podejscie do dzieci.stawia trafne diagnozy.

Zdecydowanie polecam . Miła, konkretna i kompetentna .

Zdecydowanie polecam .

Miła, konkretna i kompetentna .

Świetny, skuteczny lekarz, trafione diagnozy i leczenie, zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Jestem stałą pacjentką Pani Barańskiej, mój syn również. Po zleconej operacji zatok syn przestał chorować. POLECAM !

Pani doktor Barańska jest jedynym znanym mi laryngologiem, który podjął się leczenia mojego przypadku (jestem leukopemikiem, mam nawrotowe stany zapalne dróg oddechowych, groziło mi przejście na rentę inwalidzką z powodu częstych absencji chorobowych - jestem pracownikiem naukowym i nauczycielem akademickim). Odpukać - idzie ku lepszemu. A pani doktor jestem bardzo wdzięczna za pomoc - w zasadzie jest na telefon wtedy, gdy większość lekarzy nie rusza się nawet z fotela.

Pani dr leczy mojego syna 8 latka od roku. 1 lipca 2011 miał wycinany trzeci migdał właśnie prze ta Pania. Jeśli chodzi o moje zdanie jestem zadowolona. Jutro jedziemy na kolejną kontrole do Chorzowa.

Są opinie że Pani dr od razu kieruje do szpitala w Chorzowie na wycięcie migdałów, u nas też tak było, dlatego konsultowałam się jeszcze z innymi lekarzami laryngologami. Kazdy potwierdził, że dziecku trzeba usunąć migdał bo stąd te częste stany zapalne ucha. Po zabiegu dziecko na razie nie choruje, oddycha w nocy przez noc, a nie przez buzię. Nie bierze sterydów, które musiał brać w ostatnim czasie nałogowo. Nie wiem czy migdał odrośnie czy nie, ale zabieg warto było wykonać, choć bałam sie o mojego 4latka bardzo.