Maria Barańska

Logopeda

Mam porównanie metod, jakości i skuteczności trzech innych logopedów w terapii syna. To jak mercedes przy syrenkach, na korzyść pani Barańskiej, kilka klas różnicy. Diagnoza, przygotowanie, dokumentowanie, ćwiczenia, specjalistyczne narzędzia, a przede wszystkim dogłębne zrozumienie tego co robi, pełen profesjonalizm. Wszystkie kroki terapii prowadzą do celu. Sukces jest oczywiście wypadkową fachowości pani Barańskiej i pracy własnej w domu, ale tej pracy w domu bardzo pomagały materiały dostarczane po każdych zajęciach. Polecam wszystkim. Jeżeli nie pomoże pani Barańska to niestety musicie się pogodzić z wadą wymowy do końca życia ;-) Anita

Anita

Profesjonalnizm i konsekwencja , wyczuwanie nastroju dziecka , pełne zaangażowanie , świetne przygotowanie do lekcji(róznego rodzaju materiały logopedyczne, nagrywanie i analizowanie wymowy , ) - brak poczucia straconego czasu i pieniędzy i co najwazniejsze w ciagu półtora roku zlikwidowanie wielu wad wymowy u dziecka za co jesteśmy wdzięczni do dziś.

Pełny profesjonalizm, indywidualne podejście do dziecka;każde dziecko ma pełną dokumentację, począwszy od wywiadu,poprzez badanie,skończywszy na nagraniach kilkakrotnie w trakcie terapii(świetna motywacja dla dziecka, które moze odsłuchać i "zobaczyć" postępy) Na każde zajęcia przygotowana, materiały dla dziecka drukowane również do pracy w domu. Polecam wszystkim, którym zależy na uzyskaniu efektów, niestety musicie nastawić się na codzienna pracę w domu, nie ma cudów, tylko systematyczność daje efekty. Jeżeli ktoś chce, żeby stał sie cud i nie włoży w to swoich "udziałów", szkoda czasu pani Marii i waszego!

wymagająca - ale przez to skuteczna, zasadnicza, zdyscyplinowani pacjenci osiągają szybko zamierzone rezultaty,kompetentna, Był to drugi z kolei logopeda, który prowadził terapię mojego już w tej chwili 16-to letniego syna. Ta terapia była skuteczna - dziękujemy.

Fatalna logopedka -malo kompetentna bardzo zasadnicz

Fatalna logopedka -malo kompetentna bardzo zasadnicz