dr n. med. Maria Bartnik

Kardiolog dziecięcy

Bardzo polecam Panią doktor. Pani doktor postawiła trafną diagnozę i dziecko jest zdrowe. Wcześniej byliśmy u 3 innych lekarzy, którzy nie potrafili pomóc mojemu dziecku. Dziękuję Pani doktor za zaangażowanie! :-)

To najlepszy pediatra kardiolog w Kutnie.Leczę u dr.Bartnik swojego syna od 14lat,teraz oddam pod jej opiekę mojego drugiego szkraba.Mam do Niej pełne zaufanie.

Absolutnie nie polecam zawsze każe podac dziecku pulneo żle podchodzi do pacjentów za mało czasu

Bardzo polecam Tą Panią .Wspaniały kontakt z dzieckiem ,trafna djagnoza,prawidłowe leczenie.

Pani Dr posiada ogromne doświadczenie oraz wiedza poza tym jest bardzo życzliwa,polecam to najlepszy pediatra w Kutnie