lek. dent. Maria Bereznowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Z całego serca polecam. Pani Doktor anioł dla dziecka, pani Asysytentka również. W życiu nie byłam w takim gabinecie. Rewelacyjna atmosfera, podejście do 5 letniej córeczki. Sposôb wytłumaczenia choroby, problemu...dziecko wyszło z uśmiechem z gabinetu. Dziękuję.

Fantastyczna babka. Przez godzinę robi wszystke ubytki i rwania i wychodzisz zrobiony. Inni dentyści sadyści molestują co tydzień lub co miesiąc a tu raz, godzina i po sprawie! Super znieczulenie, fachowa robota. Pozdrawiamy z Łęczycy Marylkę :)

Kompetentna, szybka i kreatywna lekarka. Poza ogromnym doświadczeniem posiada wielkie serce i życzliwość dla pacjenta.Dzieci podczas zabiegów są zrelaksowane i traktowane z wielką uwagą. Osoba kochajaca swój zawód!

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam, przemiła Pani Doktor i Asystentka. Świetnie wyposażony gabinet, nowoczesny gabinet. Pani doktor nigdy mnie nie zawiodła, plomby zdają się być wieczne, Pani doktor potrafi znaleźć ubytek w bardzo wczesnej fazie i szybko temu zaradzić. A w wyrywaniu, nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach, Pani Maria nie ma sobie równych. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Zakopane"?

Chyców Potok 8
34-500 Zakopane

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SAMO ZDROWIE"
al. 3 Maja 5
Apex 2000 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością